PREMIERA: Ten sam iPhone 6 sprzedany będzie piąty raz

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To niesamowite, ale Apple znowu to zrobi. Ponownie sprzeda milionom fanom (złośliwie określanych przez niektórych owieczkami) w zasadzie ten sam produkt, mianowicie iPhone 6 już piąty raz. Wszystko dlatego, że nadchodzący wielkim krokami iPhone 9 będzie się naprawdę nazywać iPhone, tak po prostu. Zapewne cena około 1.500 PLN wywinduje go jako hit sprzedaży.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak naprawdę mamy zbliżony niemalże w 100% design iPhona do wcześniejszych premier. Chodzi kolejno o modele iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7 oraz iPhone 8. Przez to iPhone (zwany dawniej jako iPhone 9) będzie piątym takim samym inteligentnym telefonem komórkowym. Spotkamy w nim doskonale znane górne i dolne pasy startowe. W dodatku wyświetlacz ma krój nieco archaicznego typu 16:9 zamiast chociażby 18:9.

Wielka szkoda, że gigant z Cupertino nie postawi na wygląd iPhonów X. Wtedy chociażby mielibyśmy ekran bezramkowy w formie zdecydowanie wygodniejszej mniejszej bryły. Zapewne Apple pójdzie po najmniejszej linii oporu. W sumie to nowe oprogramowanie iOS 14, trochę lepsza specyfikacja załatwi sprawę z tylko minimalnie odświeżoną stylistyką typu napis iPhone na tylnych pleckach umiejscowiony w środkowej części.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt