PREMIERA: Junior, Middle, Senior i Expert

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jeśli jesteśmy w jakieś czynności dobrzy i wykonujemy ją przez wiele długich lat to nabieramy cennego doświadczenia. Z biegiem czasu od natłoku informacji oraz wiedzy głowa (prędzej zagotowany od natłoku zadań umysł) może wyglądać dokładnie tak jak powyższa grafika promocyjna konferencji dla deweloperów od firmy Apple w słonecznej Kalifornii.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W branży technologicznej (IT) są modne określenia stanowisk typu junior, middle, senior czy expert. Zazwyczaj dotyczą one programistów. I tak juniorami są osoby z około dwuletnim doświadczeniem. Midów określa się deweloperów z pięcioletnim stażem, zaś seniorów z aż dziesięcioletnim (czasem rzecz jasna zdarzają się wyjątki, gdzie ktoś szybciej dochodzi do wyższych umiejętności). Powyżej dekady zaś określani są mianem ekspertów i do ich zadań należy nie tylko rozwiązywanie rozmaitych problemów.

Dochodzi do tego analityka z punktu widzenia klienta, jak pewne mechanizmy zaczną działać po wdrożeniu w życiu systemu informatycznego. Wiele lat doświadczenia umożliwia takie nietypowe spojrzenie na sprawę. W sumie podobnie jest w segmencie twórców internetowych. Im mniejsze doświadczenie, tym dane treści są gorszej jakości z masą powtórzeń czy nawet umieszczaniem przecinków w złych miejscach. Bardzo ciężko konsumuje się później taki tzw. content. Zamiast Expert Content Editor mamy Juniora.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12346 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt