PREMIERA: Kapitalny relaksacyjny dokument od HBO GO (HBO Max) i aplikacji Calm [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ludzkość na całym globie żyje dziś w niewiarygodnie szybkim tempie. Nawet te niepozorne smartfony, które miały być fajną multimedialną zabawką, stały się mobilnym biurem zawsze i wszędzie. W efekcie nigdy nie możemy się uwolnić od nadmiaru obowiązków. Jeśli nie chcemy robić ucieczki od technologii do natury za pomocą aktywności sportowych, My mobile ma zupełnie inne rozwiązanie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Naprawdę warto obejrzeć kapitalny serial dokumentalny Świat spokoju produkcji HBO Max. Obraz oczywiście jest dostępny w Polsce wciąż na platformie HBO GO. Powstał on w współpracy z cenioną na całym świecie aplikacją do medytacji Calm. Każdy, kto jej używał ten wie jak piękne są tam motywy dźwiękowe mające za zadanie relaksować użytkownika oraz uwolnić go od nadmiaru jakichkolwiek stresów. Pozycje są dostępne do pobrania w sklepach Google Play na Androida czy App Store w iOS.

Kadry wideo przypominają momentami piękne wygaszacze nowego Apple TV. Zdjęcia z artykułu pochodzą z autentycznych zrzutów ekranu szóstego odcinka (zawierającego motywy kosmosu) dokumentu Świat spokoju z HBO GO na www.hbogo.pl/seriale/swiat-spokoju/sezon-1/odcinek-6. Oczywiście jeśli mamy taką możliwość, zawsze warto postawić na wieczorny spacer po lesie nad rzeką, aby podobne widoki mieć na żywo. Wcale nie potrzeba dalekich podróży. Wystarczy kwadrans jazdy rowerem na wieś pod miastem.

(fot. HBO/My mobile)

ŚWIAT SPOKOJU OD HBO GO POWSTAŁ DZIĘKI APLIKACJI CALM

MATERIAŁ PROMOCYJNY ŚWIAT SPOKOJU (HBO GO)


ATB – PULSAR

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Kapitalny relaksacyjny dokument od HBO GO (HBO Max) i aplikacji Calm [My mobile TV]”

  1. Kamil97 Odpowiedz

    iOS 14.5 właśnie zawitał na iPhone SE (1st. gen). Ostatnia większa a reszta to już poprawki 😊

    • Kamil

      Na iPhone SE (2016) dopiero sprawdze kafelki iOS 14 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt