PREMIERA: Darmowa prasa premium od Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To jest piękne. Człowiek idzie na zakupy do najbliższej galerii handlowej, a wraca z zupełnie darmowym magazynem klasy premium. Tylko tak należy rozumieć wydawany raz na kwartał Expert Play od fioletowego operatora. Nie każdy ma przecież nawyk kupowania prasy papierowej z tym jakże pięknym zapachem druku, którego nigdy nie odda Internet.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W salonach P4 bowiem wylądował kolejny numer Expert Play, a wraz z nim cała masa niezłych tematów. Co ciekawe, w poprzednich latach wydawany był bardzo udany miesięcznik Twoja Komórka. Niestety upadł on z powodu rozwoju internetu. Swoje też z pewnością zrobiło upadające czytelnictwo w kraju nad Wisłą. Ktoś w tym miejscu może powiedzieć, że Expert Play to jedna wielka reklama w formie tzw. content marketingu.

Owszem jest to prawda, ale sztuką jest go wykonać dobrze oraz z klasą wraz z dobrą treścią. W Expert Play bez wątpienia ta sztuka się udała. Morał tej historii jest prosty. Jeśli brakuje nam czasopism na rynku o tematyce nowych technologii to mamy je na wyciągnięcie ręki zupełnie bezpłatnie. Trzeba tylko udać się na spacer. W najnowszym numerze są testy sieci 5G, a nawet porównanie konsol Xbox Series X z PlayStation 5.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.



Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt