PREMIERA: Największą wadą słuchawek Apple EarPods jest moment zwijania kabla

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W serwisie My mobile były już chwalone słuchawki Apple EarPods za wysoką jakość odtwarzanego dźwięku. Tym razem jednak witryna będzie musiała pokazać pewną irytującą wadę produktu. Jest nią moment zwijania kabla podczas chowania do pudełka (swoją drogą niezwykle eleganckiego z uwagi na białe plastikowe tworzywo sztuczne). 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Praktycznie zawsze, ale to zawsze występuje kwestia załamania w pół kabelka. Inaczej w żadnym wypadku nie zawiniemy oraz później nie zamkniemy poprawnie pudełka (bez dociskania niejako na siłę). Wielka szkoda, iż ten kłopot występuje. Wszak Apple EarPods to świetny towarzysz każdej podróży, co zostało nadmienione we wpisie typu Fan Page na www.facebook.com/mymobilepl/posts/3067537869957113?__tn__=-R.

Tego problemu oczywiście nie ma w bezprzewodowych słuchawkach Apple AirPods. Tam z kolei zaś występuje inna uciążliwa sytuacja rozładowywania się baterii najczęściej w najmniej odpowiednim momencie. Akumulatora na kablowej wersji przewodowych EarPods nie uświadczymy, przez co kłopot całkowicie znika. Aż chciałoby się powiedzieć coś za coś. W rzeczywistości ciągłej sprzedaży nie ma nic za darmo, niestety.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Największą wadą słuchawek Apple EarPods jest moment zwijania kabla”

  1. elchapo Odpowiedz

    Odkąd mam bezprzewodowe słuchawki Philips UpBeat to problem zagiętego kabla i zwijania go odszedł w niepamięć. Oprócz tego jakość dźwięku jest o wiele wyższa niż w zwykłych słuchawkach od telefonu.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt