PREMIERA: Dzieciak zarabiający miliony na YouTube wyłączył komentarze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dzieci tworzące kanały na YouTube to ciekawe zjawisko socjologiczne. Tylko tak należy rozumieć ich ogromną oglądalność mierzoną liczbą przeszło 23 miliony, z czego każdy odcinek przygód dajmy na to Ryan’s World śledzi milion widzów. Są to wyniki porównywalne z telewizją zatrudniającą przecież setki pracowników. Tymczasem za młodym YouTuberem stoją najczęściej ich rodzice.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Żeby było śmieszniej, mają oni wyłączone komentarze. Wskutek zapewne zmasowanego hejtu tak się stało. Nikt przecież nie ma najmniejszej ochoty sprzątać po tych setkach tysięcy niewybrednych opinii. Lepiej wyłączyć wszystko, mieć spokój i skupić się na aspekcie zarobkowym. Tak właśnie się zapewne stało z punktu widzenia opiekunów wspomagających rozwój kanału Ryan’s World. Z pewnością zarabia on miliony w skali roku.

Jak tylko weźmie się pod uwagę zagraniczną, zdecydowanie lepszą monetyzację treści (dziesięciokrotnie na tle polskiej postkomunistycznej biedy, gdzie nawet Google Home nie ma chyba zamiaru nigdy tutaj oficjalnie wystartować). Swoją drogą to później równie interesująco wyglądają starzy YouTuberzy dalej z uporem maniaka publikujący w zmasowany sposób tzw. lol content. I tak chyba do 40-tki.

(fot. Rayn’s World/Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Dzieciak zarabiający miliony na YouTube wyłączył komentarze”

  1. stuku_kruku Odpowiedz

    Wcale ich nie wyłączyli. Wyłączył je zespół YouTube, bo od 6 stycznia 2020 zaczęła się ustawa COPPA (Children’s Online Privacy Protection Act). Wtedy YouTube na treściach dla dzieci wprowadził mnóstwo ograniczeń. Wśród nich wyłączył komentarze, opcję zapisywania na playlistę, a nawet możliwość powiadomień na kanale o nowych filmach.
    Mam nadzieję, że zrozumieliście.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt