PREMIERA: Sklep Google Play z przydatną funkcją tłumacza

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sklep Google Play z aplikacjami na Androida zyskał bardzo przydatną funkcję. Jest nią opcja tłumacza (podobną rzecz mamy również w jego asystencie głosowym). W efekcie jak jakiś deweloper przedstawił opis gry wyłącznie w języku angielskim to możemy spać spokojnie. Bez problemów później przeczytamy polski opis aplikacji typowo rozrywkowej. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy tylko przejść do sekcji szczegóły tytułu. To właśnie tam znajduje się bowiem przełącznik tłumacz, który w iście magiczny sposób za pomocą wbudowanych algorytmów przetłumaczy daną kwestię. O dziwo taka transkrypcja jest całkiem znośna do przeczytania. Na dobrą sprawę nie można wyczuć wcale, iż mamy do czynienia z automatem napisanym przez inżynierów giganta z Mountain View.

Swoją drogą to wielka szkoda, iż podobnych rozwiązań nie uświadczymy w konkurencyjnym App Store rozwijanym przez Apple. Wszak to właśnie on pozycjonuje się jako ten lepszy pod względem wygody projektowej. Tymczasem nie są to jedyne braki względem Androidowego Google Play. Po dziś dzień sklep App Store nie obsługuje jakże wygodnych aktualizacji wyłącznie (mniejszych) zmienionych paczek aplikacji, czyli Delta.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt