My mobile SUBSKRYPCJA

PREMIERA: Nowy iPhone 14 będzie brzydszy od poprzednika

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Świat się kończy. Chyba pierwszy raz w historii telefonów komórkowych Apple, nowy iPhone 14 będzie miał gorszy design od starszego modelu (poprzednika z trzynastej serii produktowej). Chodzi o nic innego jak ten nieszczęsny wygląd notcha. Wcześniej to był on chociaż symetryczny. Teraz wygląda komicznie, ponieważ nie będzie zawierał samego oczka.

Autopromocja                                                             Czytaj dalej
Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV   Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Dojdzie do niego w parze fasolka, która nijak ma się do symetryczności. Z pewnością Apple na wrześniowej konferencji prasowej dumnie przedstawi nowe rozwiązanie jako dalszy rozwój i ewolucję notcha. Jak ta mawiają złośliwcy firmy z logiem nadgryzionego jabłka, tzw. lemingi ślepo zapatrzeni w markę kupią wszystko. Dalej wykręcą kosmiczny rekord sprzedaży, choć tak naprawdę otrzymają wizualnie gorszy produkt.

Dawni projektanci Apple z pewnością nie będą tym faktem zachwyceni. Do tego należy dodać zastosowanie starego procesora z iPhona 13. Nawet premiera iPhona 6 nie była tak słaba na tle iPhone 5, którego bryła przez wielu jest uznawana po dziś dzień za najpiękniejszą. Czas pokaże czy niezniszczalne Apple zaskoczy wszystkich znowu wyższymi niż poprzednio słupkami z wolumenami nabywców. W dobie coraz to nudniejszych premier smartfonowych będzie to ogromne osiągnięcie, choć niezwykle trudne.

(fot. MacRumors/EverythingApplePro/My mobile)

NOWY WYGLĄD NOTCHA TO ZŁY RUCH APPLE

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 13032 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Nowy iPhone 14 będzie brzydszy od poprzednika”

  1. Rafal Odpowiedz

    Drogi autorze, trochę nieprofesjonalnie tak dzielić się swoim zdaniem w takim artykule! O gustach się nie dyskutuje.

    Dla mnie na przykład notch to jest najgorsze co apple spotkało i każdy krok w kierunku jego likwidacji jest bardzo dobry.

    • Janek

      Jeśli chodziłoby o fakty, które zostały przekręcone, a nie byłoby przesadnie trudno dostać się do prawidłowych informacji, to byłoby to nieprofesjonalne, ale na opinię nie ma się co denerwować, że w ogóle została wyrażona. Nie ma w tym nic złego, co najwyżej można się z czymś nie zgadzać (ale najlepiej bez aż hejtowania). Jeśli widać od razu, że to opinia, a nie czysto informacyjna forma artykułu, to co w tym złego? Od czystych aktualności, analiz, recenzji i testów, reportaży, komentarzy, felietonów po materiały sponsorowane, informacje prasowe, formy pośrednie i czerpiące nieco z innych mimo głównego nastawienia i jeszcze inne niewymienione przeze mnie – spektrum form w mediach jest duże. Przecież nie trzeba w artykule pisać dużymi literami „FELIETON” czy „OPINIA” w tytule, albo zaraz na początku w treści, żeby czytelnik się nie domyślił i odsiał całe artykuły lub ich części będące opiniami od podawania informacji. No chyba, że ktoś wyraził opinię w taki sposób, jakby było to suche podawanie informacji i tym samym specjalnie wprowadzał w błąd, to już zła praktyka.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt