PREMIERA: Telewizja to skansen na tle szybkich premier filmowych w HBO GO czy Apple TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dla młodego pokolenia ludzi telewizja to skansen. Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Seriale pokroju M Jak Miłość czy Na Wspólnej (no może z wyjątkiem kultowego Klanu) zupełnie nie trafiają pod ich gust. Kolejna wielką wadą telewizji są bardzo późne premiery naprawdę dobrych hitów filmowych. Ciągle oglądamy powtórki jakiś starych gniotów oraz komedii romantycznych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem na platformach VOD typu premium niczym HBO GO czy Apple TV (iTunes Movies) momentalnie trafiają świeże produkcje z Hollywood. Wystarczy przypomnieć niedawny debiut znakomitej animacji Spider-Man Uniwersum. Z pewnością film ten trafi do Polsatu lub TVN dopiero za jakieś 2-3 lata. Tymczasem mniej niż rok czekaliśmy na niedzielną wieczorną premierę w HBO. Jeszcze lepiej sytuacja wygląda w Apple TV.

Tam w systemie wypożyczenia pojedynczego filmu na żądanie czekaliśmy jeszcze krócej, bo zaledwie kilka miesięcy. Z każdym rokiem pogłębia się dysproporcja słabej i nudnej telewizji na rzecz graczy VOD z Netflix na czele. Jakby tego było mało, coraz więcej widzów woli oglądać utalentowanych twórców z ogromną wiedzą (wynikającą z pasji) jak chociażby YouTuberów z charyzmą na tle nudnych na wzór flaków z olejem dziennikarzy omawiających jedynie wiadomości. Podobnie jest z blogosferą na tle wielkich portali.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt