PREMIERA: Telewizja jeszcze nigdy nie była tak słaba

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wrzesień. To czas premier nowych sezonów seriali takich jak M Jak Miłość czy Klan. To również pokaz nieudolności twórczej linearnej (ramówkowej) telewizji. Tylko tak należy rozumieć n-ty sezon programów typu Mam Talent (Voice Of Poland miażdży go o lata świetlne), gdzie przepuszcza się do następnego etapu nawet cyrkowców, choć akrobacje są przecież ich normalną codzienną praca.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jedziemy dalej. Rolnik Szuka Żony, naprawdę ciężko się oglądało tę wybredność średnich osób z aparycji. Taki Polsat próbuje być kreatywny. W efekcie produkuje niezwykle słaby program Wyspa Miłości z uwagi na równie przeciętną osobowość bohaterów (Gulczas i spółka sprzed lat w Big Brother to był rarytas kultury oraz sztuki). Nie dziwmy się więc, że technologia wyprze również ten segment rynku.

Coraz częściej scenariusz wieczoru w salonie wygląda tak, że człowiek przełącza kilka stacji, a następnie zmienia źródło obrazu na HDMI 3 w celu włączenia treści premium na Apple TV. Dopiero tam znajduje filmy, które co wyszły z kina na HBO GO (w telewizji będą za jakieś pięć lat) czy świetne dokumenty na Netflix (przed chwilą polecane na łamach My mobile). Finalnie więc źródłem nowoczesnej telewizji nie jest kabel operatora, a Internet Wi-Fi oraz cały szereg platform VOD dostępnych na życzenie.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10992 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt