My mobile SUBSKRYPCJA

PREMIERA: Szkoda, że nie ma co tydzień wielkich premier filmowych jak w telewizji HBO [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z nutką nostalgii wspomina się stare czasy, w których wyczekiwało się niedzielnych super premier na antenie telewizji premium HBO. Była to namiastka kina na tle relatywnie słabych filmów w klasycznych stacjach z całą masą reklam tylko przerywających seans. Teraz, gdy mamy ogrom dostawców to wciąż niestety brakuje tej tradycji premiery hitów chociaż raz na tydzień.

Autopromocja                                                             Czytaj dalej
Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV   Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Gdy włączymy aplikację HBO Max, już nie będziemy mieli gwarancji dostępności jakiegoś kapitalnego obrazu raz na tydzień. Czasem się on trafi, jeszcze innym razem niestety nie. W efekcie przez dwa czy nawet trzy tygodnie nie obejrzymy jakiejś ważnej nowej produkcji z Hollywood. Często przez to musimy się zadowolić kinem klasy B, jakby to powiedzieli krytycy niezależnym z dużo lepszą jakością treści. Z tym zaś bywa różnie.

Akurat ostatnio mieliśmy w tej materii jakże pozytywne zaskoczenie. Do ramówki HBO Max w weekend wskoczył hit rodem z Hollywood, mianowicie film Flash. Miał on nie tak znowu dawno emisję w kinach. Sam jego zwiastun robi kolosalne wrażenie. Oby tylko nie sprawdziła się stara zasada. Im większa ilość efektów specjalnych na trailerze, tym gorzej całościowo prezentuje się dosyć często produkcja z Fabryki Snów w Los Angeles.

(fot. HBO/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU FLASH (HBO MAX)

Przygotowane przez

jest autorem 13032 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Szkoda, że nie ma co tydzień wielkich premier filmowych jak w telewizji HBO [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Petarda, na fraze flash hbo My mobile zajmuje pierwsze miejsce obok legendy Filmweb w sekcji Google najwazniejsze artykuly. Opiniotworczosc Onet 🙂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt