PREMIERA: Tragiczna jakość filmów Netflix Originals, choć na platformę trafia polska Zimna Wojna [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Po kilku tygodniach testowania największej na świecie platformy VOD trzeba to sobie szczerze powiedzieć. Netflix kompletnie nie potrafi robić oryginalnych produkcji. Jego autorskie filmy są delikatnie mówiąc bardzo słabe. Netflix Originals są tragiczne. Co film to gorzej, a ostatni testowany Rytuał to był dopiero jakiś dramat. Kino gatunku b zamiast a.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak wygląda w praktyce używanie systemu naprzemiennego, mianowicie jeden miesiąc HBO GO i drugi Netflix w celu optymalizacji kosztów domowego budżetu przeznaczonego na rozrywkę. Przecież nie damy rady na bieżąco oglądać wszystkich ciekawych premier z obu serwisów. Na szczęście inne filmy nie są już tak fatalne. Czeka nas bowiem premiera polskiej superprodukcji, która biła się o Oscara w Hollywood.

Dokładnie pierwszego listopada bieżącego roku Netflix udostępni w swoich zasobach Zimną Wojnę. W grudniu natomiast mamy podziwiać Wiedźmina na podstawie książki polskiego pisarza. Zapowiada się się więc nie tyle zimna jesień, co gorąca kinematografia rodem z fabryki snów w słonecznej Kalifornii na wzgórzach Hollywood Hills, które ostatnio niestety płoną wskutek ogromnych pożarów lasów.

(fot. Zimna Wojna/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU ZIMNA WOJNA

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Tragiczna jakość filmów Netflix Originals, choć na platformę trafia polska Zimna Wojna [My mobile TV]”

 1. GaduAir Odpowiedz

  NetFlix za dużo trzepie / wali więc z biegiem czasu jego klepanie takie się staje- powszednieje.
  Najgorsze jest wciskanie Mudżynów oraz Gejów i Lesbijek itd. na siłę.
  Mają kasę to robią co chcą ale na szczęście im to nie wychodzi, może szansę będą miały ambitniejsze platformy produkcyjne lecz wątpię bo to jednak dużo pinędzy kosztuje.

  Patrząc to nawet 20zł na osobę byłoby za dużo na miesiąc za Netflixa lecz do gdy brak konkurencji to mogą robić jak NOKIA kiedyś (wrzucanie starych wyświetlaczy i wielu innych podzespołów oraz softu do „nowych” telefonów), magazyny leżaków są pełne staroci.

  • Kamil

   100% zgoda 👌 Nie zapominaj jeszcze o obowiązkowych orgiach masonskich wśród nastolatków na każdym party w LA, mocne naprawdę są wartości liberalne na tle konserwatywnych, z których słynie katolicka Polska 🇵🇱

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt