Fake 5G z 60-70 Mb/s, takie rzeczy tylko w USA

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dzisiaj mamy nie tylko Narodowe Święto Niepodległości z okazji 11 listopada, ale również ważny dzień z powodu oficjalnego zniesienia wiz dla Polaków. W efekcie z dużo mniejszymi problemami nareszcie będzie można wyjechać na wymarzoną podróż do USA i zwiedzić dajmy na to Wielki Kanion, Kalifornię czy Nowy Jork (podobno najpiękniejsze miasto świata). To także inne ważne wydarzenie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Otóż w amerykańskiej sieci komórkowej T-Mobile oficjalnie startuje łączność 5G dla bagatela aż 200 milionów klientów. Zanim jednak oficjalnie wystrzelą w tym momencie korki od szampanów, serwis My mobile uspokaja. Nie ma się niestety z czego cieszyć. Owszem, na wyświetlaczu pojawi się magiczny napis 5G, aczkolwiek zasięg zostanie sztucznie poszerzony za pośrednictwem pasma częstotliwości 600 MHz.

W efekcie prędkości internetu będą sięgać jakże marnych 60-70 Mb/s, czyli tyle co dzisiejsze 4G/LTE (z wersją 4G+/LTE+ włącznie). Tymczasem 5G spokojnie powinno oferować wartości dziesięciokrotnie wyższe. Chodzi tutaj o transfery rzędu 700 Mb/s w praktyce w warunkach miejskich. Te mają się pojawić w T-Mobile USA dopiero w 2024 roku. Być może My mobile nawiąże współpracę z Play i wtedy w warunkach domowych sprawdzi 5G z lokalizacją zaledwie 900 metrów od przekaźnika BTS od P4.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt