PREMIERA: Dwa dobre filmy nadchodzą na HBO GO i Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomicie zapowiada się najbliższy weekend dzięki My mobile, najbardziej innowacyjnemu (najlepszemu jakościowemu) medium w tej chwili o technologiach (nie tylko mobilnych) w Polsce oraz czołowym platformom streamingowym VOD. Nadchodzą bowiem dwie naprawdę świetnie zapowiadające się produkcje filmowe, a tych niestety jest jak na lekarstwo ostatnio.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Już w niedzielę zobaczymy legendarnego wręcz Clint Eastwooda w pozycji Przemytnik. Opowiada ona historię podupadającego emeryta, który postanawia sobie dorobić w niecodzienny, aczkolwiek mocno intratny sposób. Swego czasu film był mocno promowany na stronie głównej urządzenia Apple TV w sekcji iTunes Movies. Kosztował on sumy rzędu 50 PLN. Teraz obejrzymy go w ramach abonamentu HBO GO w niedzielę 19 kwietnia.

Dwa dni wcześniej jednak, czyli w piątek 17 kwietnia bieżącego roku na platformie Netflix nareszcie zadebiutuje Sergio z aktorem znanym z roli głównej Pablo Escobara w kultowym serialu Narcos. Tutaj natomiast mamy historię dyplomaty realizującego swoje obowiązki w zapalnych miejscach globu. Tak właśnie powinna wyglądać telewizja nowej generacji, a nie miliony powtórek oraz premiery z dramatycznym dwuletnim opóźnieniem na tle wyżej nadmienionych usług (HBO GO czy Netflix).

(fot. HBO/Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY PRZEMYTNIK (HBO GO)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERGIO (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Dwa dobre filmy nadchodzą na HBO GO i Netflix [My mobile TV]”

    • Kamil

      Nic wartościowego nie umknie dzieki My mobile, także tak 🏆

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt