PREMIERA: Bydgoszcz ma widok 3D w Google Maps, a Toruń nie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przytrzymując przycisk CTRL podczas przeglądania map w komputerowej wersji Google Maps (za pośrednictwem przeglądarki internetowej) można oglądać zadziwiający widok 3D z perspektywy ptaka. Co najważniejsze, coraz więcej polskich miast ma dostępną tę opcję. I wcale nie dotyczy to zaraz tych największych, z Warszawą na czele. Również te mniejsze mogą liczyć na wsparcie. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnym przykładem jest średniej wielkości miasto Bydgoszcz. Przeglądanie go z perspektywy bocznej z wystającymi przestrzennymi bryłami budynków wgniata w fotel. Wystarczy spojrzeć na powyższe zdjęcie. Niestety, ale dla przykładu taki Toruń nie został już wyróżniony przez giganta z Mountain View. Wielka szkoda, gdyż te piękne gotyckie miasta znakomicie prezentowałoby się w widoku 3D niczym Nowy Jork.

Trójwymiarowa perspektywa wcześniej robiła kolosalne wrażenie w aplikacji Relive. Trasa przebytego treningu w formie animacji rodem z telewizji Eurospost to było coś. No cóż, pozostaje zatem mieć nadzieję, iż nie tylko aglomeracje 350-500 tysięczne, ale i także 200 tysięczne będą mogły liczyć na spektakularny widok 3D całego miasta. Oby na nadejście tego momentu nie musieli czekać zbyt długo.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt