Google Maps zyskuje świetną funkcję

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Usługa Google Maps nie przestaje zaskakiwać. Dosłownie kilka tygodni temu produkt wprowadził możliwość przeglądania planet kosmosu. Teraz jednak czołowa aplikacja do nawigacji zyska zdecydowanie bardziej praktyczną funkcję. Chodzi o wprowadzenie powiadomień o przystankach. Dzięki temu będziemy mieli jasną informację, kiedy trzeba wysiąść z autobusu czy pociągu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie skończy się nerwowe spoglądanie na ekran telefonu podczas podróży w obcym mieście. Nie będziemy musieli obserwować niebieskiej kropki przemieszczającej się w kierunku punktu docelowego. Kto choć raz tak przemieszczał się w innym, niż rodzime miasto ten doskonale wie o czym mowa. Już w niedalekiej przyszłości firma Google wprowadzi ten algorytm w życie. Póki jednak co, funkcja jest testowana na wybrańcach.

Najprawdopodobniej też opcja w pierwszej kolejności zawita na platformę Android, co jest pewnego rodzaju ewenementem. Zawsze bowiem innowacje trafiały na początku do iOS. Wskazuje na to dokładnie drugi zrzut ekranu z aplikacji Google Maps dostępnej w zasobach sklepu Google Play. Dla porównania w repozytorium App Store dla iPhonów już takiego podobnego zdjęcia w mobilnej aplikacji nie uświadczymy.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt