Fantastyczne nowe funkcje Androida

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Android, największy na świecie mobilny system operacyjny nie przestaje zaskakiwać. Platforma komórkowa Google właśnie przedstawiła cały szereg nowych funkcji. Część z nich jest naprawdę przydatna. Co niezwykle ważne, działają one niejako automatycznie bez konieczności aktualizowania oprogramowania zielonego robota (za pomocą dedykowanych usług).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pierwsza z nich to Password Checkup. Jeśli użytkownik w momencie logowania kontem Google miał wykradzione hasło to zostanie o tym fakcie poinformowany. Następnie będzie mógł wymyśleć nowe, zdecydowanie bezpieczniejsze. Opcja staje się standardem od Androida 9.0 Pie. Druga kwestia dotyczy dodania harmonogramu do dedykowanej aplikacji Wiadomości. Przez to możliwe stanie się wysłanie SMSa czy MMSa później. Funkcja jest dostępna dla posiadaczy minimum Androida 7.0 Nougat.

Trzecia dotyczy ulepszenia TalkBack, czyli sterowania zielonym robotem bez patrzenia na ekran. Z pewnością większość użytkowników smartfonów jej nie używa. Czwarta jest bardzo ważna, ponieważ Google Assistant nareszcie zaczyna działać na zablokowanym ekranie jak konkurencyjny asystent głosowy Siri na iOS. Piąta to swoistego rodzaju wisienka na torcie, czyli tryb ciemny dla Google Maps zupełnie tak jak w polskiej pozycji Caynax Sports Tracker. Więcej szczegółów znajdziemy na www.blog.google/products/android/new-features-spring-2021.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt