PREMIERA: Twoje miejsca, fajna funkcja aplikacji Google Maps

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z pewnością każdy z nas używa aplikacji Google Maps do przeglądania map. Jednak raczej nie zawsze wykorzystujemy wszystkich, często ukrytych opcji programu. Jedną z takich genialnych funkcji jest sekcja Twoje miejsca. To właśnie dzięki niej możemy nanosić na mapy charakterystyczne znaczniki z ulubionymi lokalizacjami, do których dajmy na to często podróżujemy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Samo Google Maps zachęca do umieszczania pinezki na lokalizacji domu oraz pracy. Dzięki temu aplikacja będzie optymalizować trasę podczas mocno irytujących porannych korków. I trzeba przyznać, że to jest niezły bajer jakby to powiedziała młodzież. Oczywiście dalej możliwe jest nanoszenie ulubionych punktów na mapie, chociażby znajomych z domami jednorodzinnymi znajdującymi się gdzieś poza miastem.

W efekcie zdecydowanie łatwiej możemy do nich trafić, zwłaszcza jak często ich nie odwiedzamy. W praktyce warto więc poświęcić ten kwadrans na oznaczenie ważnych lokalizacji. Nie dość, że później taka mapa będzie bardziej kolorowa (z punktu widzenia użytkownika) to jeszcze zdecydowanie czytelniejsza. W przeszłości Google Maps wprowadziło równie dobrą funkcję z kierunkiem poruszania się obiektu.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Twoje miejsca, fajna funkcja aplikacji Google Maps”

 1. sev3 Odpowiedz

  Jeszcze na Nokii z Symbianem dodawałem ulubione miejsca. Zaznaczyłem gdzie znalazłem grzyby w lesie, i także gdzie zostawiłem samochód. Google do dziś pamięta te miejsca.

 2. sev3 Odpowiedz

  Kiedyś chwaliłeŚ JakDojadę. Dziś z powodzeniem tę funkcję spełnia Google Mapa. Przynajmniej w Pradze. Nie wiem jak w polskich dużych miastach.

  • Kamil

   Wkrótce będę chwalił aplikacje Relive, która jest dla mnie przełomowa 🙂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt