PREMIERA: Cały Android, już nie załaduje wszystkich zdjęć

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przesiadka z Androida 7.0 Nougat na wersję 9.0 Pie to zawsze duże oczekiwania. Użytkownik na dzień dobry otrzyma kapitalne nowe gesty, wygląd pulpitu, ale i też niestety pewną niedogodność, która nie zniknęła. Chodzi o wątpliwą jakość działania aplikacji na zielonego robota względem iOS. Opisywane za chwilę bugi nie występują na platformie rozwijanej przez Apple.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście iOS też jest zabugowane, niech nikt nie ma wątpliwości. Pierwszy błąd dotyczy aplikacji Menedżer Dla Stron Facebook. Podczas przewijania własnego strumienia wiadomości, post galerii w pewnym momencie przestaje wczytywać zdjęcia. I to pomimo kilkunastu prób. Dla porównania ta sama sytuacja nie występowała wcale na iOS 12 względem Androida 9.0 Pie. Aż chciałoby się powiedzieć, wszystko po staremu.

Drugi bug dokładnie tej samej aplikacji dotyczył niemożności wykonania aktualizacji postu. Próba poprawy tekstu skutkuje wyświetlaniem monitu graficznego z okręgiem w nieskończoność. I tutaj znowu podobne historie nie mają miejsca na iOS 12 na tle Androida 9.0 Pie. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że sympatyczny zielony robot w dziesiątym wydaniu rozprawi się z tymi błędami. W przeciwnym razie Android 10 znowu rozczaruje.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11048 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Cały Android, już nie załaduje wszystkich zdjęć”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt