PREMIERA: Gesty są super

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Po kilku tygodniach używania trzeba to sobie szczerze powiedzieć. Gesty dostępne w Androidzie 9.0 Pie są super. Naprawdę ciężko jest nawet pomyśleć o ich wyłączeniu w celu ponownego przejścia do trzech przycisków nawigacyjnych (z symbolami trójkąta wstecz, koła oraz kwadrat). Tak człowiek szybko się przyzwyczaja do ich wygody podczas codziennej pracy na smartfonie. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy nadmienić chociażby gest przesuwania suwaka powodujący zmianę uruchomionych aktualnie w tle aplikacji na zasadzie szybkiego podglądu multitaskingu (wielozadaniowości). Aż chciałoby się powiedzieć genialna sprawa. Tak więc wcale nie dziwi fakt, że koncern Google wymusza ich stosowanie już na etapie przypadku projektowania aplikacji dla Androida 10 w dokumentacji technicznej dla deweloperów.

Z pewnością będzie to wielki przełom dla work-flow zielonego robota. Android 9.0 Pie i jego gesty zdecydowanie były większą rewolucją, aniżeli tryb ciemny dostępny w Androidzie 10. To sumie była największa nowość z punktu widzenia zwykłego użytkownika inteligentnego telefonu komórkowego. Aż strach pomyśleć, co ciekawego nam wymyślą inżynierowe z Google w przypadku następnego wydania Android 11.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt