PREMIERA: Wszędzie tylko te telefony i telefony [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie ulega żadnej wątpliwości, że telefony komórkowe potężnie zmieniły nasze życie. Świetnie te swoistego rodzaju uzależnienie od smartfonów opisał raper Paluch oraz pokazał kapitalnie w jednym z teledysków o tytule Ładni Smutni Ludzie. Teraz mamy kolejny taki przykład, choć w nieco mniej dosadnym stylu. Chodzi o całkiem nowy teledysk.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Mowa o mającym zaledwie miesiąc temu premierę utwórze amerykańskiej wokalistki Miley Cyrus o tytule Slide Way. W klipie widzimy jakąś mocno zakrapianą tzw. domówkę, gdzie i tak masa osób zamiast się bawić to ciągle siedzi w telefonie. Aż chciałoby się powiedzieć swoistego rodzaju znak czasów. Coraz częściej bowiem ludzie we współczesnym świecie nie potrafią się najprościej komunikować twarzą w twarz.

Nawet jak są ze sobą dajmy na to McDonald’s to i tak każdy się patrzy na ekran smartfonu (najczęściej przewijając ścianę, czyli walla Facebooka). Trochę to przykre, że choćby na chwilę nie potrafimy odłożyć inteligentnego telefonu komórkowego. Dotyczy to również pracy. To dlatego w wielu biurach są na nie specjalne saszetki, aby tylko nie rozpraszał nas natłok powiadomień zwłaszcza w godzinach od 8.00 od 16.00.

(fot. My mobile)

MILEY CYRUS – SLIDE AWAY

Przygotowane przez

jest autorem 11132 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Wszędzie tylko te telefony i telefony [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt