Fajna innowacja od Orange

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Orange wyrasta nam powoli na niezwykle ciekawego operatora. Kto wie, może jeszcze wygra kiedyś wiele notowań w unikatowym na skalę kraju zestawieniu My mobile RANKING. Pomarańczowy gracz właśnie wprowadził innowacyjną usługę o nazwie Przekaż GB. Jest ona dostępna dla klientów Orange Flex i polega na przekazywaniu internetu innym.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście dalej muszą oni być użytkownikami wyżej nadmienionej usługi. Jeśli tak jest to z poziomu aplikacji Orange Flex można wygodnie dzielić się dajmy na to paczką 5 GB sieci web dla swojej sympatii. Z pewnością jest to znakomite ułatwienie. Często bowiem wiele osób ma nadwyżkę typu 20 GB niewykorzystanych danych. Tak to chociaż ktoś inny może skonsumować niepotrzebnie zmarnowany Internet.

Kiedyś podobne rzeczy były możliwe w Plusie w kontekście przekazywania środków pieniężnych z konta na kartę (bez możliwości przedłużenia czasu wartości Pre-paid, co jest zrozumiałe z punktu widzenia zabezpieczenia interesów telekoma). Cóż, może kiedyś podobne opcje trafią do wszystkich ofert operatora. Wtedy spokojnie można byłoby się podzielić przeszło 80 GB miesięcznie w taryfie Orange 1 TB internetu na rok.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11132 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Fajna innowacja od Orange”

  1. marco Odpowiedz

    Przelew środków pieniężnych w Plusie dalej jest możliwy z ograniczeniem od 5 do 20 zł na 30 dni. W Orange można przelać środki max 5 zł dziennie.

    • adiko

      i także jest ograniczenie co do ilości takich przelewów miesięcznie tj max 10 jednorazowych i 5 cyklicznych (każde po 5 zł)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt