PREMIERA: Player nie ma szans w starciu z HBO GO czy Netflix

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Usługa VOD od telewizji TVN o nazwie Player ma ambicje stać się platformą typu premium. To dlatego w jej zasobach szybciej mamy dostępne premiery wielu seriali na tle debiutu telewizyjnego na szklanym ekranie w salonie domu. Niestety, produkt nie ma żadnych szans w starciu z takimi konkurentami jak HBO GO czy Netflix (ostatnio łączy siły z francuskim Canal+).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi oczywiście o słabej jakości treści. Ostatnio było głośno o aferze, że ceniony przez wielu program Kobieta Na Krańcu Świata mocno naciąga fakty w kwestii fikcyjnego ślubu pewnej Koreanki samej ze sobą. W rzeczywistości była to tylko i wyłącznie sesja fotograficzna w wersji solo. To właśnie stąd wzięło się powszechne określenie, że telewizja kłamie w celu zrobienia show (gdzie często występują aktorzy udający uczestników).

Druga kwestia dotyczy fatalnego aspektu działania. Takie reklamy wieszają aplikację Player nagminnie. Jakby tego było mało deweloper zablokował możliwość klonowania na duży obraz telewizora, przez co użytkownicy Apple TV nie mają możliwości oglądania dajmy na to Top Model o dowolnej porze. Podobne historie są wręcz nie do pomyślenia w HBO GO oraz Netflix. Tam opcja Air Play działa perfekcyjnie i bez żadnych utrudnień.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11517 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Player nie ma szans w starciu z HBO GO czy Netflix”

  1. marco Odpowiedz

    Szkoda tylko że nie bierzesz również pod uwagę TVP.VOD gdzie można za darmo oglądnąć sporo seriali i filmów w doskonałej jakości i to w wielu przypadkach za darmo. Mamy tu sporo programów i bajek dla dzieci jak również filmów przyrodniczych. Są też programy i filmy płatne pozyskane dzięki współpracy z BBC. Często korzystam z tej aplikacji zarówno na telefonie jak i w wersji android tv na s-boxie. Jakość nagrań jest na bardzo wysokim poziomie. Na uwagę zasługuje sporo programów archiwalnych odnowionych cyfrowo. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć przygody psa cywila czy pana samochodzika to wszystko jest gratis. Są również polskie rarytasy „Stawka większa niż życie” czy „07 zgłoś się” nie wspominając już o współczesnych serialach kryminalnych takich jak „Sfora” czy „Oficerowie”. Seriale polskie ale czy zawsze gorsze od tych zagranicznych? Czasami oglądałem coś na Netfixie ale niewszystko jest takie „och i ach” Owszem jest sporo ciekawych seriali ale sporo też jest na tzw. „jedno kopyto”.

    • Kamil

      Netflix filmy ma bardzo slabe na tle HBO GO, zas dokumenty super. To fakt, sam klonuje obraz z appki TVP.pl via iPhone na Apple TV. Co prawda ekran nie gaśnie na telefonie, ale kopie mam na duzym ekranie chyba w jakosci Full HD, bo obraz jest wysokiej jakosci 📺

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt