Lajt Mobile

PREMIERA: Filmowe bogactwo urodzaju

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Żyjemy w złotych czasach, jeśli chodzi o konsumowanie dóbr kultury. Można powiedzieć, że roboty jest nie do przerobienia. Nie ma takiej siły, abyśmy byli w stanie obejrzeć dajmy na to wszystkie filmy. Z pomocą jednak przychodzą serwisy VOD. Możemy właśnie w nich przebierać w ofertach. Dla każdego coś miłego. Jeśli jesteśmy sympatykami spektakularnego kina akcji to wybór jest jasny.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Największe filmowe hity amerykańskiej fabryki snów, czyli Hollywood czekają na nas w HBO GO. Natomiast jeśli gustujemy w polskich produkcjach to tutaj zdecydowanie lepiej sprawdza się Showmax, którego serwis My mobile testuje nieco znudzony słabą ofertą będącego aktualnie na czasie Netflixa. Owszem, jest on mocny, ale głównie w autorskich serialach. W kraju nad Wisłą akurat ofertę filmową ma on słabą.

Wszystko za sprawą rozmaitych licencji oraz ograniczeń. W USA dla przykładu obejrzymy praktycznie każdy szukany film na platformie Netflix. W Polsce zaś masa produkcji jest niedostępna na krajowym rynku. W Stanach Zjednoczonych takie niezłe seriale jak Homeland czy Prison Break są normalnie dostępne. To pokazuje jaka przepaść dzieli Europę od Ameryki w kwestii dostępności całej palety produktowej. Może kiedyś również doczekamy się podobnego stanu rzeczy.

(fot. Showmax/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9804 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt