PREMIERA: Netflix w Polsce powinien kosztować maksymalnie 19,90 PLN

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

My mobile dalej będzie się pastwił nad usługą Netflix, która nie oszukujmy się, ale jest w kraju nad Wisłą zwyczajnie za droga. Powinna ona kosztować maksymalnie 19,90 PLN. Wtedy cena za serwis VOD na żądanie Netflix byłaby adekwatna dla przeciętnego Polaka. Tak to pojawiają się przekręty z dziwnym kupowaniem kont testowych (tych darmowych na 30 dni) na Allegro.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wspomina się o tym nieprzypadkowo. Otóż HBO GO obniżyło cenę do kapitalnego poziomu 19,90 PLN. Jeszcze miesiąc temu usługa kosztowała 29,90 PLN. Jakby to powiedziała młodzież, dyszka zostaje w kieszeni. Jeśli konto podzielmy na dwóch domowników na zasadzie profili to już naprawdę nikt nie będzie miał siły bawić się w korzystanie z nielegalnych źródeł dóbr kultury w jakże marnej jakości obrazu.

W aplikacji HBO GO mamy pełne Full HD z bezproblemowym klonowaniem obrazu na Apple TV, w dodatku z pełną komunikacją dwustronną na pilocie przystawki (dla przykładu funkcja nie działa w pozycji TVP VOD). Znakomicie się w ten sposób oglądało dwa sezony nieco przereklamowanej Watahy. W tej chwili Netflix w wariancie Full HD jest zupełnie nieopłacalny z ceną 43 PLN na tle niespełna 20 PLN od HBO GO.

(fot. Netflix/HBO/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Netflix w Polsce powinien kosztować maksymalnie 19,90 PLN”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt