PREMIERA: Orange Love, to się naprawdę opłaca

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Oferta o wdzięcznej nazwie Orange Love jest naprawdę niezła. My mobile bliżej przyjrzy się temu rozwiązaniu. Otóż za kwotę 99 PLN abonamentu miesięcznego otrzymujemy bowiem całkiem sporo. Tylko tak należy rozumieć zestaw składający się ze stałego łącza internetowego typu Światłowód o prędkości do 100 Mb/s, pakiet telewizji z liczbą 103 kanałów, telefon stacjonarny oraz uwaga, na dokładkę abonament komórkowy z no limitem (rozmowy, SMS, MMS z paczką 5 GB).

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Innymi słowy jest całkiem nieźle. Dla porównania wiele lokalnych kablówek za ceny rzędu 100 PLN oferują wyłącznie cyfrową telewizją połączoną z internetem i telefonem stacjonarnym. W Orange Love mamy jeszcze na dokładkę niejako na deser telefonię komórkową bez limitu. Później taką kartę SIM w bonusie wkładamy do nowoczesnego smartfonu, gdzie korzystamy chociażby zamiast standardowego od lat Pre-paida. Naprawdę ciekawa opcja się otwiera niedostępna wcześniej.

Kto by pomyślał, że człowieka zainteresuje tzw. żarłoczna pomarańcza, słynąca niegdyś z dojenia klienta dosłownie na każdym kroku. Dziś sieć komórkowa Orange staje się mocno prokonsumencka. Aż chciałoby się powiedzieć do rany przyłóż. Być może to właśnie takie taryfy Orange Love łączone z całym szeregiem usług dodatkowych powodują powolny upadek sektora telefonii komórkowej na kartę. Więcej szczegółów o interesującym rozwiązaniu Orange Love z telewizją 4K znajdziemy na podstronieoperatora.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “PREMIERA: Orange Love, to się naprawdę opłaca”

 1. GaduAir Odpowiedz

  styczeń 2017, oferowali to samo przez pierwszy rok za 70zł i kolejny rok za 100zł…okazja z dupy teraz choć dodali troszkę więcej kanałów i internetu mobilnego.

 2. Derick Odpowiedz

  KAMIL, Ty się lepiej przypatrz ofertom Orange na kartę, bo zostały zniesione wszystkie stare taryfy i teraz zamiast taryf jest pięć opcji do wyboru na kartę. Linka nie będe dawał bo chyba potrafisz wejść na witrynę Orange w sekcje NA KARTE!?

  Oferty zostały zbudowane głównie na starej taryfie OFnK, więc ostatecznie zwyciężył taryfa, którą po zmianach Ty dyskryminowałeś a którą ja od zawsze używałem obok DIL.

  Pisałem że masz usunąć nieaktualne zapisy w obu rankingach o Orange, ale do Ciebie można pisać jak do barana a Ty nic. Nie ogarniasz w porę całego telkomowego rynku.

 3. marco Odpowiedz

  W porównaniu z pełnym pakietem UPC to są rzeczywiście konkurencyjni zwłaszcza jak była promocja o której wspomniał Gaduair czyli pierwszy rok 69 zł a potem po 99zł.
  Na moim osiedlu przedstawiciele Orange działali bardzo agresywnie i rzeczywiście sporo osób przeszło z UPC do Orange Love. Dużym plusem jest tu telefon komórkowy który nie oferuje UPC. Szkoda tylko że nie można zrezygnować z telefonu stacjonarnego na rzecz większego pakietu gb. 5 Gb to trochę mało a pakiety dodatkowe są drogie. Szkoda że telefon stacjonarny nie jest dostępny w formie aplikacji tak jak to kiedyś było w UPC w formie UPC Phone. Niestety aplikacja UPC Phone była „zbyt dobra i firma ją usunęła. Pozwalała na ominiecie drogich połączeń międzynarodowych.
  Dla pozieszenia warto dodać że w ofercie Orange Love można dokupić dodatkowe karty sim (no limit rozmowy,sms,mms + 5 Gb) w cenie 20 zł co jest dobrą alternatywą jeśli ktoś ma więcej członków rodziny.

 4. Derick Odpowiedz

  Musze dorzucić dygresje:

  Orange jest znane z kruczków i sztuczek, aby maksymalnie utrudnić na swojej witrynie odszukanie ofert na kartę, więc podpowiedź.
  Robimy tak:
  Po wejściu na witrynę klikamy na Telefon/Oferta na kartę/Oferta dla nowych klientów (mimo że możemy być starymi – ta jedna ze zmyłek). Przewijamy do połowy witryny i zobaczymy 5 ofert starterów, w tym 3 z możliwości migracji ze starej taryfy kodem USSD.

  1. Pierwsza to oferta zastępująca stare taryfy głosowe z NoLimit, ale tylko w Orange, z dołożonym pakietem danych 6GB (nie wiadomo czy ma lejek, bo stare nie miały, ale powinna). Migracja z dotychczasowej taryfy to *110*47#

  2,3. To stary OFnK, wcześniej zmieniony od 18 lipca 2017, działający na pewno z lejkiem 64kb/s po doładowaniu i przedłużeniu konta rokiem ważności, do końca ważności konta za darmo.
  Ja tak teraz mam – ni mam pakietu danych na koncie a lecę na lejku. Na odpowiedniej przeglądarce i content bloker nie odczuwam spowolnień na 3G HSPA. Normalnie komfort jak się ma przeglądarkę która stopuje autoplaye i inny zbędny syf obciążający łącze.
  Trzeba mieć starą taryfę, lub kupić starter za 5, lub 20pln (tu 50GB na start)

  4, To NoLimit do wszystkich sieci + 15GB za 25 pln na miech. Migracja USSD *102*75#

  5. Starter dla dzieci, z kontrolą rodzicielską (wywołania internetowe są filtrowane po numerze jaki się łączy) Ciekawe czy można to obejść przez proxy, VPN, czy połączenia szyfrowane tunelowo są też blokowane (wątpię), ale naprawdę mało które dziecko będzie mieć tak wiedzę do przynajmniej 15nastki.
  Typowy starter do dzwonienia rodzica do dziecka a odwrotnie tylko w sytuacjach koniecznych. Nie opłaca się często doładowywać. Dziecko ma tu do dyspozycji internet, bo zapewne da się pakiet danych przedłużać o rok.

  Musze to znów napisać.
  Orange nie byłoby sobą, gdyby w maksymalnie zawiły sposób nie próbowało wykiwać klienta. Sprawdziłem teraz i znów nie idzie wywołać co najmniej MENU USSD na OFnK do zarządzania usługami, czyli jakby wrócono do stanu sprzed zmian w lipcu ubiegłego roku i nie ma jak włączyć NoLimitu w taryfie OFnK. Nie wiadomo co z obsługą promocji zarządzanych krótkimi kodami stąd. http://kodyussd.pl/twoje-menu-w-orange/

  CAŁE ORANGE! 😀

 5. Derick Odpowiedz

  To łobuzy, okazuje się że Orange wyłączył lejek w OFnK kiedy nie ma się ważności pakietu za bonus a jeszcze niedawno działał. Może to był tylko błąd z ich strony, na moją korzyść, ale jak tak, to przechodzę do konkurencji. 😀

 6. Derick Odpowiedz

  To spryciarze z Orange. Pozwolili cichaczem aby działał lejek choć nie powinien, by znienacka wyłączyć i okraść konta z kasy. Odwiecznie powtarzany numer. Nawet ja dałem się wyrolować. Nie ma powiadomienia UWAGA o północy WYŁĄCZAMY lejek – dopiero chwile przed zejściem całej kaski jest komunikat o bliskim końca środków na koncie 😀

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt