PREMIERA: Nintendo Switch robi robotę w kwestii VR

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wszyscy przecież doskonale wiemy jak marnie skończyła technologia wirtualnej rzeczywistości. Okularów VR nie zakładało się rok, a wkrótce dwa lata w przypadku wybranych osób. Na szczęście jest pewna japońska firma, która ten jakże negatywny stan rzeczy chce zmienić. Tak, chodzi o Nintendo. Marka od lat jest kolebką graczy na całym świecie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Firma ta właśnie przygotowała nowy produkt. Nintendo Switch Labo VR Kit, bo o nim mowa to specjalny zestaw akcesoriów dedykowanych rozrywce przy wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości. Do dyspozycji mamy nie tylko okulary, ale i również specjalne pady (kontrolery) wyczepiane z konsoli do jeszcze lepszej zabawy podczas chociażby strzelania do wroga z karabinu czy odbijania piłki jakąś wirtualną rakietą tenisową.

Właśnie tego elementu brakowało w przypadku lwiej części okularów VR. Co z tego, że fajnie oglądamy sobie świat w 360 stopniach jak później nie ma jak tym wszystkim sterować z wyjątkiem nachylenia głowy w wybranych aplikacjach. Idealnym przykładem takiej pozycji jest chociażby Netflix VR. Do jego pełnej obsługi potrzebne są nie tylko okulary wirtualnej rzeczywistości, ale i również kontroler Bluetooth. Nintendo ten jakże uciążliwy kłopot rozwiązało.

(fot. Nintendo/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt