PREMIERA: Player chce być jak Netflix

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Widać wyraźnie, iż aplikacja Player ma aspiracje zostać drugim dostawcą treści premium jak Netflix czy HBO GO. To dlatego coraz częściej premiery seriali w pierwszej kolejnością lądują tam na tle linearnej ramówki telewizyjnej TVN. Idealnym takim przykładem jest prapremiera drugiego sezonu produkcji Pod Powierzchnią. Opowiada ona historię romansu uczennicy z nauczycielem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wcześniej podobna rzecz była z serialem Chyłka Zaginięcie (aczkolwiek po obejrzeniu kilku odcinków furory on nie robił na tle Watahy od HBO, która miała zdecydowanie większy rozmach). TVN tym samym dostosowuje strategię do młodego widza, który nie ma telewizji i ogląda wszystko w systemie VOD kiedy tylko ma na to ochotę. Czas pokaże czy przyniesie ona oczekiwany skutek na tle bogactwa treści dajmy na to w Netflix.

Nie jest to oczywiście pierwszy taki przypadek. Aplikacja TVN Player kilka dobrych lat temu oferowała darmowe prapremiery serialu Na Wspólnej dla masowego odbiorcy. Aktualnie scenariusz serialu woła o pomstę do nieba i zaczyna przypominać coraz częściej tzw. lol content produkowanych przez YouTuberów dla żartu. W dodatku nie brakuje licznych nawiązań właśnie do technologii w wydarzeniach w jego środku.

(fot. Player/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt