Czas na 6G

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z pewnością wielu mieszkańców kraju nad Wisłą ma słaby zasięg 4G, a gdzieś tam daleko w Korei Południowej podpisują porozumienie w sprawie dalszego rozwoju technologii 5G, czyli najkrócej rzecz mówiąc 6G. Jeszcze nawet nie ma opisanej dokładnej jej specyfikacji, a już firmy Ericsson wspólnie z Nokią nawiązują współpracę z lokalnym operatorem SK Telecom.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Najnowsza sieć 6G-eneracji ma cechować się rozwiązaniami bazującymi na sztucznej inteligencji (w skrócie SI), niskimi opóźnieniami transmisji oraz bajecznymi prędkościami przesyłu danych (zapewne mowa tu o transmisjach rzędu 100 Gb/s, choć wielu marzy o posiadaniu w domu łącza 1 Gb/s w formie światłowodowego kabla). Według Komórkomanii w realnym użyciu w Korei Południowej śmiało można wyciągnąć te 400 Mb/s.

Więcej szczegółów na www.komorkomania.pl/37455,testuje-5g-w-seulu-jestem-juz-po-pierwszych-speedtestach. To dobitnie mocno pokazuje jak ten kraj jest mocno rozwinięty gospodarczo na tle tzw. państwa socjalnego Polski. Tutaj niestety karze się przedsiębiorczość, a promuje bierność, o ile oczywiście ma się (najlepiej liczne grono) pociechy. Za chwilę może się okazać, że nie ma z czego finansować tych wszystkich danin.

(fot. SK Telecom/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt