PREMIERA: W Toruniu o dziwo rządzi T-Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Według certyfikowanych pomiarów Speed Test we współpracy z UKE, czyli Urzędem Komunikacji Elektronicznej to sieć komórkowa Play może pochwalić najlepszym internetem mobilnym ze średnią prędkością 26,3 Mb/s. Drugie jest Orange (24 Mb/s), trzecie T-Mobile (22,9 Mb/s) i czwarty Plus (16,7 Mb/s). Mamy więc potwierdzenie znakomitej formy Play z przyszłym My mobile RANKING.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem na podstronie UKE można zauważyć niezwykle ciekawy podział wyników Speed Testu z podziałem na województwa. W efekcie ku zaskoczeniu dowiadujemy się, że w takim umiarkowanym wielkości mieście Toruń wygrywa T-Mobile z rezultatem wyższym na tle średniej dla Polski wynoszącym 34,1 Mb/s. Osoby planujące przeniesienie numeru do danej sieci mogą dzięki temu wiedzieć, czego się spodziewać w danej lokalizacji.

Finalnie przez to nie popełnią błędu z męczeniem się słabą jakością sieci komórkowej oraz rzecz jasna wolnymi transferami typu 20 Mb/s w dzień. Dokładny wykaz wszystkich map znajdziemy w obszernym dokumencie w formacie PDF. Więcej szczegółów zaś naturalnie występuje w informacji prasowej na podstronie www.uke.gov.pl/akt/certyfikowany-mechanizm-monitorowania-internetu,217.html.

(fot. T-Mobile/Toruń/UKE/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: W Toruniu o dziwo rządzi T-Mobile”

  1. marco Odpowiedz

    Bardzo ciekawy materiał, zwłaszcza w przypadku mojej okolicy czyli Krakowa. Tu według danych najlepszy wynik osiąga Play. To naprawdę zdumiewające bo mam wielu znajomych korzystających z tego operatora i mówią że jest całkiem odwrotnie. Dysponują różnymi telefonami, mieszkają też w różnych częściach miasta. Owszem w nocy zdarzy się jakiś „wyskok prędkości” ale przeważnie to ciężko dobić do 20 Mb/s.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt