Darmowa prapremiera Na Wspólnej w aplikacji TVN Player

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

darmowa-prapremiera-na-wspolnej-w-aplikacji-tvn-playerMamy dobrą informację dla wszystkich miłośników serialu obyczajowego Na Wspólnej. Z okazji jego 10-tych urodzin użytkownicy aplikacji TVN Player mogą za darmo oglądać prapremierowe odcinki. Wcześniej wiązało się to z wnoszeniem dodatkowych opłat. Teraz za tę opcję nie zapłacimy ani grosza. Musimy tylko pamiętać o jednym drobnym szczególe.

Otwarta prapremiera jest dostępna na 24 godziny przed faktyczną emisją w telewizji TVN czy TVN HD. Tak więc, jeżeli planujemy obejrzeć w środę odcinek czwartkowy to nie ma z tym żadnych problemów. Kłopoty pojawią się dopiero wtedy, gdy zachce się nam zobaczyć w czwartek materiał poniedziałkowy. Będziemy musieli w takiej sytuacji odczekać swoje do niedzieli. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszystko dlatego, że w piątek nie ma emisji Na Wspólnej z uwagi na Superkino. Swoją drogą to warto przypomnieć pozytywne aspekty dotyczące właśnie mobilnej aplikacji TVN Player. Nie tak znowu dawno w jej zasobach pojawił się kultowy program o zjawiskach paranormalnych, czyli Nie Do Wiary. Jeszcze wcześniej do jego grona dołączył serwis informacyjny Fakty. Niestety prezentuje on w zbyt dużym stopniu tematy związane z polityką, czego dla porównania nie uświadczymy w konkurencyjnych Wydarzeniach Polsatu. Więcej szczegółów na temat darmowych, prapremierowych odcinków Na Wspólnej znajdziemy na oficjalnej podstronie serialu. Jeżeli natomiast wolimy oglądać materiały wideo na komputerze niż na ekranie smartfona (relatywnie mniejszym) to je wszystkie wygodnie posortowane znajdziemy na www.tvnplayer.pl/seriale-online/na-wspolnej-odcinki,144.

(fot. TVN/My mobile studio)

Jest to przykład artykułu My mobile PREMIUM. W przypadku wykorzystania tej informacji przez inne serwisy prosimy o podanie źródła w formie linku.

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt