PREMIERA: Aplikacja Player na Androida zablokowała streaming obrazu na Apple TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niemiła niespodzianka czeka dla wszystkich użytkowników aplikacji Player na Androida, którzy zechcą za pomocą funkcji streamingu sklonować obraz telefonu dalej na przystawkę multimedialną Apple TV. Od pewnego czasu bowiem opcja ta jest zupełnie niedostępna. Jeśli wykonamy skopiowanie ekran smartfonu za pomocą pozycji Mirroring360 Sender Basic to nic z tego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na telewizorze zobaczymy jakże okropny, ponieważ zapikselowany znak odtwarzania z charakterystycznym c w kołeczku jak copyright. Wikipedia to świetnie objaśnia na www.pl.wikipedia.org/wiki/Copyright_(znak). Najprawdopodobniej jest to celowe wykonanie deweloperów aplikacji Player. Nie obejrzymy sobie zatem treści produkowanych przez telewizję TVN na zasadzie sklonowania obrazu dalej.

Już wkrótce My mobile sprawdzi czy również aplikacja Player na iPhonie, a tym samym iOS również powoduje problem z bezprzewodowym wysłaniem zawartości obrazu przy pomocy autorskiej funkcji AirPlay do w pełni kompatybilnego (w sposób oficjalny) Apple TV. Dla porównania tytuł Privilege Plus z filmami premium dalej bez żadnych utrudnień można streamować z Androida na przystawkę multimedialną giganta z Cupertino.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Aplikacja Player na Androida zablokowała streaming obrazu na Apple TV”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt