Świetna funkcja iOS 13 z tym anulowaniem subskrypcji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mobilny system operacyjny iOS jest bez wątpienia najprzyjemniejszą platformą komórkową na świecie. Wie to każdy, kto chociaż raz go używał. Nawet Android na flagowcach tak przyjemnie nie działa. W dodatku iOS jest najlepiej przemyślany pod kątem detali jak brak akcji przy pierwszym dotknięciu przygaszającego ekranu (takich smaczków jest więcej).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ponadto nadchodzi niezwykle ciekawe usprawnienie do iOS 13, które będzie polegało na wyświetleniu monitu o aktywnej subskrypcji w przypadku chęci usunięcia opłacanej usługi w aplikacji (chociażby HBO GO). Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik nie będzie ponosił przypadkowych kosztów z nieużywanych rozwiązań. W sumie to inżynierowie Apple mogli pójść o krok dalej. Usunięcie aplikacji z płatną usługą oznacza anulowanie subskrypcji.

Aż dziw bierze, iż nikt z tęgich głów osób pracujących w gigantycznym kompleksie w kształcie pierścienia Apple Park na to nie wpadł. Tymczasem gwoli przypomnienia warto dodać, że iOS 13 nie otrzymają modele iPhone 5S, iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus. Szkoda, ponieważ technicznie byłoby to jak najbardziej możliwe do zrobienia. Zmiana kolorystyki z jasnej na ciemną (z czarnym tłem) jest funkcją do udźwignięcia przez starsze iPhony.

(fot. GSMArena/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt