Ericsson gotowy na budowę wielkiej sieci 5G w Polsce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomite informacje nadchodzą do nas od dostawców infrastruktury. Otóż technologia 5G-eneracji jest gotowa do wdrożenia na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Tylko tak należy rozumieć jakże pozytywny komunikat prasowy firmy Ericsson. Oprócz Nokii czy Huawei warto przypomnieć, iż jest to czołowy producent sieci komórkowych klasy enterprise dla wielkich telekomów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dokładna treść brzmi następująco. Firma Ericsson w Polsce jest w pełni gotowa, aby uruchomić sieć 5G. Technologia jest już w kraju nad Wisłą dostępna, ale konieczne jest jeszcze przydzielenie odpowiednich pasm i częstotliwości operatorom. Jak więc widzimy, pozostały jedynie kwestie urzędowe oraz regulacje prawne (z przygotowaniem odpowiednich ustaw zapewne włącznie). 5G z pewnością będzie ogromnym przełomem dla rozwoju nowoczesnej gospodarki.

Choć niestety wciąż wiele osób wierzy w jego zabójcze działanie na ludzki organizm. Tylko tak należy rozumieć udostępnianie postów wśród wybranych znajomych chociażby na Facebooku mówiących o mocno szkodliwym działaniu 5G. Propaganda siania tzw. fake newsów niestety przynosi duże żniwa. Na szczęście technologia 5G się rozwinie mimo tych przeszkód. Więcej szczegółów znajdziemy na www.media.ericsson.pl/aktualnosci/pr/446689/5g-w-polsce-gotowe-do-startu.

(fot. Ericsson/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12360 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt