PREMIERA: Aplikacja Gmail nie nadaję się do biznesu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Koncern Google dumnie się chwali, że posiada najlepszą na świecie usługę do poczty Email. Niestety, ale aplikacja Gmail z pewnością nie nadaje się do profesjonalnego biznesu. Otóż przy 50-ciu wątkach tytuł źle wskazuje właściwy temat. Dotyczy to zarówno pozycji na Androida oraz iOS. Tak więc nie ma mowy o błędach jakiegoś konkretnego modelu inteligentnego telefonu komórkowego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest to jakaś niedoróbka giganta internetowego z Mountain View. Problem był opisywany już przeszło rok temu na łamach My mobile i dotyczył zagnieżdżonych wątków Gmaila. Od tego czasu niestety nic się nie zmieniło. I pomyśleć, że jakiś czas temu Google chwaliło się wprowadzeniem zupełnie odmienionego wizualnie klienta poczty Gmail w formie dedykowanych aplikacji. Pod maską zatem wciąż jest po staremu.

Przypomina to nieco źle działającą przeglądarkę Chrome na komputerowym Windowsie. Ona także potrafi się zwieszać przy 50-ciu otwartych kartach. Jakby tego było mało, Google sam się wiesza na własnych reklamach AdSense. Istna ironia losu. Tak właśnie jest podczas reserachu dajmy na to cenionej witryny GSMArena.com. Cóż, chyba czas powoli zacząć się rozglądać za jakimś konkurencyjnym rozwiązaniem pocztowym.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt