PREMIERA: Android 10 jest tak samo nieobliczalny jak Windows 10

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mobilny system operacyjny Android 10 jest względnie nowy. Wyprzedza go pod względem świeżości jedynie zielony robot w wersji 11. Niestety mimo tego wciąż można doświadczyć irytujących bugów podczas ważnej pracy na Androidzie 10 zupełnie tak jak na komputerowym oprogramowaniu Windows 10. Za chwilę mocno drażniący błąd zostanie szerzej opisany.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Śmiało można powiedzieć, że nieobliczalność to jego drugie imię. Otóż w pewnym momencie korzystania z aplikacji Gmail nie dało się wybrać aliasu poczty email. Klikanie w celu rozwinięcia listy skutkowało brakiem reakcji. Rozwiązaniem problemu było całkowicie odrzucenie tworzonej korespondencji po wcześniejszym rzecz jasna skopiowaniu treści. Następnie zamknięcie z widoku multitaskingu, czyli wielozadaniowości dedykowanej pozycji.

Dopiero ponowne uruchomienie tytułu Gmail na Androida 10 spowodowało możliwość poprawnego wyboru innego niż prywatny adresu poczty elektronicznej. W iOS dla porównania podobne kwestie nie występowały chyba nigdy. Co innego upadły anioł w postaci Windows Phone. Tam dedykowana aplikacja z uwagi na podłączenie pod usługi Microsoft wcale nie oferowała widoku wyboru nadawcy w pozycji aliasu emailowego.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11510 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt