PREMIERA: Super gry ma Nintendo Switch, nie smartfon

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przeszło pół roku temu My mobile narzekało na brak naprawdę dobrych gier na smartfonach. Na dzień dzisiejszy chyba jedyną taką znaną pozycją dostępną w segmencie mobilnym jest kasowy Fortnite oraz nieco mniej dochodowy PUBG Mobile. Cała reszta wysoko jakościowych produkcji znajdziemy niestety na wyłączność konsol, również tych przenośnych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnym przykładem jest Nintento Switch. Mimo, iż ta konsola przenośna ma dużo gorszą specyfikację od wielu współczesnych smartfonów to wciąż oferuje nieporównywalnie lepsze gry. Podobnie rzecz jasna jest z typowymi konsolami Xbox One S oraz PlayStation 4. Na szczęście idzie odwilż w tej kwestii. W tegorocznym lecie bowiem zadebiutuje kultowa gra Nintento na smartfony, mianowicie Mario Kart.

Dostępność już zapowiedziano na czołowe platformy komórkowe, czyli rzecz jasna Android oraz iOS. Oby więc japoński deweloper nie przesadził ze zbyt wysokimi cenami. Jego polityka jakościowa zabrania raczej stosowania mikropłatności w zamian za darmowy tytuł. Wszyscy przecież doskonale wiemy jak ogromne są problemy z przejściem świetnej gry Gear Club bez płacenia. W sumie to zbyt nachalne mikropłatności zabiły tę pozycję. W efekcie została usunięta z telefonu Sony Xperia XA z dużym sentymentem.

(fot. Nintendo/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11048 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt