PREMIERA: Zagnieżdżone wiadomości Email źle funkcjonują w aplikacji Gmail na Androida

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

No i mamy kolejny koronny przykład na to, że te same aplikacje na Androidzie działają gorzej aniżeli na platformie iOS rozwijanej przez Apple. Tym razem serwis My mobile przyjrzy się aspektowi zagnieżdżonych wątków w aplikacji Gmail na zielonego robota. Niestety, ale znowu w przypadku Androida funkcja grupowania po odpowiadaniu na wiadomości funkcjonuje źle.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o to, że obraz nie jest przesuwany do danej odpowiedzi (przypomina to kotwicę HTML w przypadku tzw. webdevelopmentu). Trzeba w takiej sytuacji ręcznie przewijać aż się znajdzie daną wiadomość. Nie trzeba nikomu tłumaczyć jak jest to wysoce irytujące w przypadku jakiejś obszernej konwersji, dajmy na to negocjacji biznesowej z potencjalnym klientem. Oczywiście tego niedociągnięcia nie ma na konkurencyjnym Gmailu na iOS.

Ciężko wytłumaczyć skąd biorą się te różnice. Przecież aplikacji nie tworzyło małe studio deweloperskie, a sam wielki koncern Google. On w pierwszej kolejności powinien skupiać siły na Androidzie. Tymczasem często nowości jako pierwsze otrzymuje iOS. Ostatnią taką świeżością było formatowanie tekstu w Gmailu niczym w Wordzie. Na szczęście idzie nowe. Na dniach ma bowiem pojawić się aktualizacja aplikacji Gmail z unowocześnionym wyglądem. Może przy okazji uda się zlikwidować wyżej nadmienione niedogodności.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt