PREMIERA: Google uznało T-Mobile za spam

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest ciekawa historia. Kilka tygodni temu bowiem wiadomości email od biura prasowego T-Mobile lądowały w spamie cenionej poczty Gmail. Tak więc jak widzimy, algorytmy wielkiego Google też bywają zawodne. Najwidoczniej dużo dziennikarzy branżowych oznaczało jego korespondencję jako właśnie spam. Następnie gigant internetowy wskutek nauczania maszynowego wrzucał ją do stosownego filtra.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Do dzisiaj możemy się spotkać z sytuacjami, że tzw. dobre wiadomości trafiają mylnie do spamu w tak przecież lubianym i darmowym tylko teoretycznie (płacimy bowiem prywatnością) produkcie Gmail. Mimo tego był on przełomem na tle fatalnej poczty email z masą reklam dostawcy typu Wirtualna Polska. Dlatego wielu z nas ma ciągle nawyk mimo wszystko sprawdzania folderu spam w celu poszukiwania błędnej segregacji.

W tej chwili problem ustąpił. Wszystkie informacje prasowe znowu poprawnie trafiają do głównego widoku odebrane. Tymczasem w momencie wysłania wiadomości email od kilku dni można zobaczyć znacznik odczytane, który najprawdopodobniej jest potwierdzeniem fizycznego zobaczenia korespondencji przez adresata. Występuje on wyłącznie w aplikacji Gmail na iOS względem zdecydowanie popularniejszego Androida.

(fot. T-Mobile/Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt