PREMIERA: Khalid, muzyczna gwiazda miesiąca

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Cóż za dziwny zbieg okoliczności. Kolejna gwiazda miesiąca w ramach nowego muzycznego cyklu na weekend w My mobile LIFESTYLE również jest niemalże równolatkiem (21 lat obok bardzo bliskich 22-óch) na tle wcześniej opisywanych piosenkarek Camila Cabello czy Jorja Smith. Urodziło się nam zatem niezwykle mocno utalentowane pokolenie artystów. Tym razem jest nim Amerykanin.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Khalid, bo o nim mowa znakomicie wykorzystuje w swoich utworach magię gatunku R&B z nowoczesną mieszanką muzyki pop. Wystarczy nadmienić takie utwory jak wielki hit Young Dumb & Broke czy Location (z debiutanckiego albumu American Teen). Zdecydowanie większą dawkę popu zaś usłyszymy również w nastrojowym Love Lies, do którego teledysk nagrywany był w samym centrum Los Angeles (tzw. downtown).

Podobnie jest z kapitalnym Better. Tam również w tle widać charakterystyczne drapacze chmur typowe dla miasta aniołów. Pozycja zapowiada najnowsze wydawnictwo Free Spirit. Wszystkie cztery opisywane przed momentem utwory prezentowane są poniżej w formie teledysków. Śmiało można ich słuchać w telefonie komórkowym (najlepiej wieczorową lub nocną porą na dobrych jakościowo słuchawkach), który już dawno przejął rolę wieży Hi-Fi. Tak rzadko niestety na dynamicznym basie słucha się na niej muzyki.

(fot. Sony Music/My mobile)

KHALID, KOLEJNY AMERYKAŃSKI TALENT PODBIJA ŚWIAT

KHALID – YOUNG DUMB & BROKE

KHALID – LOCATION

KHALID – LOVE LIES

KHALID – BETTER

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 10600 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt