Apple TV VOD show zapowiada się znakomicie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Już za równe dziesięć dni, bo dokładnie 25 marca bieżącego roku firma Apple zaprezentuje swoją własną usługę VOD. Tym samym najbogatsze przedsiębiorstwo świata stanie do walki o zupełnie nowy kawałek tortu z takimi gigantami sektora jak Netflix czy HBO GO. It’s show time. Taki tytuł widnieje na zaproszeniach wysyłanych do amerykańskich dziennikarzy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co niezwykle ważne, według nieoficjalnych informacji klienci Apple mogą liczyć na darmowe treści VOD. Będzie to swoistego rodzaju wyróżnik marketingowy dla użytkowników iPhonów czy iPadów. Kolejny powód, aby zakupić urządzenie z magicznym logiem nadgryzionego jabłka. Nawet jakby to był za darmo jeden film miesięcznie to już byłoby ciekawe rozwiązanie z marketingowego punktu widzenia.

Taki Netflix czy HBO GO poza miesięcznym bezpłatnym okresem testowym nie oferują kompletnie nic. Wyobraźmy sobie coś na kształt Apple TV VOD show z dobrą produkcją zupełnie za darmo raz na 30 dni. Niestety, ale biorąc pod uwagę kulturę Zachodniego Wybrzeża to znowu będą na siłę promowane lewicowe poglądy LGBT (technologiczni giganci Apple, Google czy Facebook stoją murem za tęczową rewolucją) jako coś dobrego, zupełnie normalnego. Wystarczy przypomnieć film Moonlight o takiej tematyce.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt