Będą darmowe filmy i seriale dla klientów Apple TV [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Klękajcie narody jakby to powiedział bohater jednego popularnego wrocławskiego serialu komediowego emitowanego w telewizji Polsat. Apple wprowadza coś darmowego, gdzie nie trzeba będzie płacić. Tak przynajmniej będzie na początku do momentu zbudowania solidnej bazy z treściami VOD. Chodzi o bezpłatne filmy i seriale dostępne wyłącznie dla klientów jego urządzeń.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie użytkownicy Apple TV, a także iPhonów, iPadów czy iMaców dostaną za darmo treści. Będzie to z pewnością spora wartość dodana o aspekcie wyróżnika marketingowego nie wspominając. Kto jak kto, ale gigant z Cupertino potrafi najlepiej sprzedawać wizje czy opowieści. Widać to dobitnie po reklamach (tych najnowszych z kotem w nawiązaniu do iPhona Max) lub też na konferencjach produktowych z efektem woow.

Aż strach pomyśleć co będzie, jak zacznie on emitować reklamy z darmowymi filmami w Apple TV. Z pewnością bomba eksploduje. Tymczasem rynek serwisów VOD jest bardzo ciężki. Mamy przecież na nim usługę Netflix, Amazon Prime Video, niezwykle mocne, bo kinowe HBO GO i tak jeszcze długo można wymieniać. Sporo ostatnio miesza niepozorny Showmax z uwagi na darmowe filmy dostępne w ofercie w całkiem sensowych ilościach.

(fot. Apple/My mobile)

REKLAMA Z KOTEM IPHONA X OD APPLE

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Będą darmowe filmy i seriale dla klientów Apple TV [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Ponoc serwis VOD od Apple ma ruszyc juz wkrotce. Czekam zatem na te darmowe tresci dla użytkowników Apple TV oraz iPhonow 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt