PREMIERA: Orange, samozwańcza sieć numer 1

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Sieć numer 1. Takim dumnym hasłem marketingowym chwali się Orange chociażby w reklamach telewizyjnych. Za chwilę się okażę czy to jest prawda. Pierwsze skojarzenie konsumenta może być takie, że pomarańczowy operator jest największy w Polsce. Oczywiście jest to fałsz, ponieważ numerem 1 pod względem liczby klientów jest Play.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przejdźmy dalej. Wcale Orange na nie ma najlepszej oferty. Tylko w sektorze na kartę zajmuje on jedenastą lokatę zupełnie tak samo jak wymieniony w poprzednim artykule Mobile Vikings (cóż za dziwny zbieg okoliczności). Mamy zatem drugą nieprawdę. Dopiero w trzecim aspekcie jest prawda. Orange dysponuje bowiem najlepszą jakościowo siecią komórkową w Polsce. Jeszcze do niedawna prym w tej materii wiodło T-Mobile.

Teraz jednak wskutek zmiany pozycji Orange dosłownie o włos prowadzi. Tylko tak należy rozumieć jego średnią prędkość pobierania danych wynoszącą 19,63 Mb/s na tle 19,61 Mb/s w mobilnym internecie. Potwierdza to jak zawsze niezawodna podstrona Speed Testu. Jednak to się może w każdej chwili wskutek minimalnych różnic, w efekcie pojawią się trzy fałsze. Dedykowaną oficjalną witrynę Orange odnośnie bycia numerem jeden znajdziemy natomiast na www.orange.pl/lp/siecnr1.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.9 komentarzy do “PREMIERA: Orange, samozwańcza sieć numer 1”

 1. uga riki buga tiki Odpowiedz

  Orange jest nisko tylko w twoim rankingu. Pod względem nolimitu to ścisła czołówka.

  • Kamil

   Pod względem ogólnym Pre-paid bardzo słabo. Tacy są technologicznie mocni, a jadą na marnym lejku 64 kb/s, wstyd Orange, wstyd! Niech wezmą przykład z A2Mobile i postawią na 512 kb/s, gdzie osobiście rozważę przejście do tzw. żarłocznej pomarańczy jak to się kiedyś mówiło o tym telekomie. O Orange Love nie mówię nic złego, ale to jest oferta Post-paid 😉

  • uga riki buga tiki

   Co ty masz chłopie z tym lejkiem? Kto dziś z tego korzysta? Mają nolimit z rosnącymi GB co doładowanie. Rekordziści mają setki GB co miesiąc za 25 zł.

  • Kamil

   W dobie 5G lejek 64 kb/s to wstyd. Już dawno powinno być zabezpieczenie minimum 384 kb/s (3G) w standardzie dla każdego

  • uga riki buga tiki

   Weź się nie ośmieszaj. Nikt nie korzysta z lejka. On jest po to żeby ci nie wyczyściło konta, a nie żeby z niego korzystać

  • Kamil

   Widzisz panie kolego, A2Mobile jakoś potrafiło go dać. Także pudło

  • uga riki buga tiki

   I co z tego? Myślisz że ktoś z tego korzysta?

 2. marco Odpowiedz

  Oczywiście sieć nr 1 jest chwytem marketingowym ale w praktyce dla mnie również jest nr 1 po przetestowaniu wcześniej Plusa i Playa. 25 zł za no limit dziś to nie są duże pieniądze, zwłaszcza że oprócz nie limitowanych rozmów i sms-ów dostajemy na start ogromny pakiet internetu (30 Gb). Dziś prawie każdy korzysta z messangera który spokojnie zastępuje mms-y więc spokój i dobra jakość sieci za 25 zł jest opłacalna.

  • Bolo

   Tu Marco się nie zgodzę z Tobą bo Orange jest siecią numer jeden w… Robieniu z klientów debili i złodziei.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt