PREMIERA: Komputer w cenie low-enda

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Piątkowy 5 kilometrowy spacer do jednej z toruńskich galerii handlowych i szok. Komputer na hali sklepu Auchan stylizowany na Macbooka Air kosztuje zaledwie 600 PLN (bez złotówki). To cena low-enda, czyli smartfonu z najniższej półki. Ta średnia to wydatek nawet 1.000 PLN, z kolei high-end (z poprzednich lat rzecz jasna) kosztuje minimum 1.500 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Swoją drogą to dożyliśmy naprawdę ciekawych czasów, że komputery których nikt nie chce dziś kupować w erze Post-PC są dostępne w tak niskiej cenie. Oczywiście nie wymagajmy od nich cudów. Nie zagramy w gry pokroju GTA V czy FIFA 16. Od takich maszyn oczekuje się jednego. Wyłącznie praca biurowa połączona z przeglądaniem internetu. Nic więcej, nic ponadto. Jeżeli te kwestie działają poprawnie to już warto rozważyć zakup.

Sprzęty nieco bardziej ambitne to koszt rzędu 2.000 PLN. Takiej ceny za przyzwoitego laptopa nie obniżymy. Żeby było zabawniej, nadmieniony wyżej notebook posiada oryginalny system operacyjny Windows 10, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjny względem przyszłego klienta. Tymczasem najnowsze smartfony high-end pokroju Samsung GALAXY S10 mają kosztować 5.000 PLN na tle 600 PLN komputerów. Cóż za ironia losu.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12167 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Komputer w cenie low-enda”

  1. PLAY Odpowiedz

    smartfon z najnizszej polki nie kosztuje 600zl tylko okolo 100zl i nie nadaje sie do niczego tak jak przedstawiony laptop zapewne marki Kiano ktorego cena tutaj i tak jest wysoka bo bywaly w cenie o polowe nizszej

    • Kamil

      Może chociaż Internet działa dobrze jak na Chromebokach?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt