Darmowy komunikator GG w wersji Java stał się faktem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Poniedziałek, 23 dzień lipca 2012 roku jest datą historyczną dla branży mobilnej. Oficjalna aplikacja GG w wersji Java wreszcie stała się darmowa jak jej smartfonowe odpowiedniki. Tak więc zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami w tej sprawie wszystko się później okazało faktem.

Oznacza to nic innego jak zniesienie uciążliwego abonamentu (była to kwota od 1 PLN do 2 PLN za tydzień korzystania). Przypomnijmy, że takie twory jak GGPlus, PlayGG czy GG w Orange w tym momencie mogą zostać raz na zawsze unicestwione (no chyba, że dla kogoś ważnym profitem jest darmowa transmisja danych w ramach aplikacji).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Musimy jednocześnie pamiętać, żeby wcześniej wykupić jakiś pakiet internetowy, ponieważ opłata za połączenia wap nadal zostaje. W dobie darmowego dostępu do sieci web po doładowaniach (tak jest w Red Bull Mobile czy Play) możemy się w praktyce cieszyć możliwością czatowania zupełnie bezpłatnie. W tym miejscu warto jeszcze przypomnieć, że mobilne GG w wersji Java wygląda teraz tak jak w wydaniu smartfonowym. Dzięki temu feature phony będą mogły stanąć w jednym szeregu z inteligentnymi telefonami komórkowymi. Więcej szczegółów na temat tej bardzo pozytywnej nowości od GG Network znajdziemy na www.biuroprasowe.gg.pl/komunikaty-prasowe/gg-bezplatne-na-kolejna-platforme-mobilna/. Aplikację Mobilne GG w wersji Java możemy pobrać wpisując adres m.gg.pl/pobierz w oryginalnej przeglądarce telefonu.

(fot. GG/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Darmowy komunikator GG w wersji Java stał się faktem”

  1. alk80 Odpowiedz

    tylko dlaczego nie można go normalnie pobrać, na stronie gg wymagają pobrania bezpośrednio z telefonu, a nokia jak to nokia mimo że internet działa świetnie, nawet jutuba odtwarza, przy pobraniu pluje się „uaktywni dane pakietowe”, na nokia store też nie da się normalnie pobrać, trzeba się zalogować, wybrać model telefonu, podłączyć tel do kompa, żeby się dowiedzieć że wystąpił błąd przy pobieraniu i instalacji, możliwe że plik jest niedostępny, lub próbuj ponownie aż skończy się świat
    jedna wielka ściema

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt