Reklamy w mobilnym GG niczym AdMob w grach

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Komunikator mobilny GG w ostatnim czasie coraz śmielej wyświetla nam reklamy. Te swoim wyglądem przypominają doskonale już nam znaną formę z gier oraz aplikacji Android. Tam głównym dostawcą takich rozwiązań jest AdMob, które zostało przejęte przez giganta Google. Realną symulację tego zjawiska można zobaczyć samemu na zdjęciu obok artykułu.

Po zalogowaniu się do komunikatora mobilnego Gadu-Gadu na samym dole wysunął się pasek z reklamą. Oczywiście po pewnym czasie ona zniknęła. Był to okres 1 minuty, czyli 60 sekund. Nie jest to dużo, ważne żeby produkt był dalej darmowy jak ma to miejsce w przypadku Gadu-Gadu dla Androida oraz iOS.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety tego samego nie mogą powiedzieć posiadacze zwykłych telefonów komórkowych z Javą J2ME na pokładzie. Oni nadal są obarczani kosztem abonamentu (co ciekawe dalej są wyświetlane reklamy). Tak więc mamy już kolejny powód, by wybrać smartfona. W przeszłości w tym popularnym komunikatorze witała nas nawet reklama prawie na całym ekranie. Tak właśnie było w przypadku dedykowanej wersji dla nieistniejącej już sieci wirtualnej MVNO GaduAIR. Ciekawe jak dalej się sytuacja rozwinie po premierze nowego Gadu-Gadu pod marką GG. Jest to efekt jej rebrandingu. Ta ma nastąpić już w najbliższych dniach miesiąca lutego.

(fot. GG/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt