Play dumnie wyłącza zasięg trzech sieci w roamingu krajowym w Poznaniu [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ważne rzeczy dzieją się dla fioletowego operatora. Otóż Play czuje się już na tyle mocny, że wyłącza zasięg czterech sieci komórkowych. Na pierwszy ogień idzie Poznań. W związku z tym wydarzeniem rzecznik Play nagrał materiał wideo. Oznacza to nic innego jak stopniowe wygaszanie usługi roamingu krajowego. Wszyscy przecież wiemy jak krucho z zasięgiem LTE od P4 jest na wsiach.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Praktycznie zawsze na wyświetlaczu naszego telefonu komórkowego widniał symbol (R jak roaming krajowy) LTE i chociażby T-Mobile, który notabene jest najmocniejszy w kwestii szybkości mobilnego internetu (choć ostatnio wyjątkowo przegrywa w tej materii z Orange). Co więcej, Play zapowiada kolejne wdrożenia samodzielnej pracy. Kto wie, może dołączy do tego grona lada moment Toruń. Było to pierwsze miasto w Polsce z LTE od Play.

Pozostaje zatem nic jak tylko kibicować mu technologicznych sukcesów. Niestety, ale od lat to właśnie Play ma najwolniejsze prędkości pobierania danych w comiesięcznych raportach pomiarowych Speed Test. I chyba jeszcze przez wiele długich miesięcy ten stan rzeczy nie ulegnie zmianie po wyprzedzeniu Plusa. Na pozycji lidera natomiast ciągle się tasują naprzemiennie T-Mobile z Orange. Nie widać nikogo trzeciego na horyzoncie.

(fot. Play/My mobile)

PLAY WYŁĄCZA ROAMING KRAJOWY W POZNANIU

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Play dumnie wyłącza zasięg trzech sieci w roamingu krajowym w Poznaniu [My mobile TV]”

  1. marco Odpowiedz

    Ciekawe czy tylko w Poznaniu? Znajomi w Krakowie korzystający z Playa również zaczęli ostatnio narzekać na zasięg Playa. Ciekawe z czego to wynika? Patrząc na mapę btsearch widać że Krakowie zasięg Playa nie jest zły a nawet w tym roku przybyło trochę bts-ów.

  2. Derick Odpowiedz

    U mnie na wsi Orange propaguje LTE na 3 pasmach a T-M i Play i Plus na jednym i to nedznie. Rankingi srednich predkosci mozna w 4 litery wsadzic. Licza sie pasma i odleglosc od nadajnikow. Jak juz to rankingi powinny miec podzial na smartfony i modemy z antena zewnetrzna, bo inaczej obraz jakosci jest jeszcze bardziej zafalszowany.

  3. max Odpowiedz

    W Pobiedziskach (wielkopolskie 20 km od Poznania) właśnie w październiku likwidowli stację Play LTE zniknęło i macierzysty zasięg Play. U nas dumnie są pozostałe sieci, a tak cichutko Play zniknął.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt