PREMIERA: Apple TV zniszczyło odtwarzacz DVD

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z pewnością każdy z nas ma takie zapomniane urządzenie w domu. W tym artykule jest to odtwarzacz DVD marki Philips, który był użyty w życiu góra pięć razy. Stoi on dumnie jako relikt przeszłości pod telewizorem Samsung z poprzedniej epoki technologii. Jego obowiązki przejęła kostka Apple TV, która sygnał czerpie z magicznego bezprzewodowego Wi-Fi.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Co ciekawe, urządzenie posiada efektowne menu filmowe o nazwie iTunes Extras do złudzenia przypominające interfejs płyt DVD z oryginalnymi kinowymi produkcjami. Można było w nich przeglądać zdjęcia, kadry podobnie jak wybrane sceny. Dokładnie to samo jest dostępne w Apple TV, ale w zdecydowanie lepszej jakości Full HD (lub 4K dla nowszych modeli) na tle słabej VGA (480p, czyli 640×480 px) w odtwarzaczach DVD.

W dodatku znika te całe ryzyko związane z porysowanymi płytami CD. Problem dotyczył zwłaszcza osób, które niezbyt szczególnie dbały o pożyczone nośniki. To był nagminny kłopot odbierania od znajomych gier czy filmów. Na całe jednak szczęście dziś jest to tylko historia pewnej ery rozwoju technologii. Oby więc dalej rozwijała się nam ona w najlepsze mimo niepotwierdzonych obaw o szkodliwy wpływ dajmy na to 5G.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “PREMIERA: Apple TV zniszczyło odtwarzacz DVD”

  1. marco Odpowiedz

    Sorki za off topic ale przy okazji chciałem zapytać użytkowników Mi Boxa czy po aktualizacji androida do wersji 9 pojawiły się jakieś problemy. U mnie niestety tak z których najbardziej zauważalny jest problem z chromcastem. Niestety nie mogę z niego skorzystać. Na innym forum ktoś napisał że można wyczyścić pamięć podręczną ale u mnie ten zabieg nie pomógł więc proszę o jakieś wskazówki.
    Drugi problem polegał na tym że w trakcie oglądania zanikał dźwięk i czasem ekran tv migną. Z tym problemem poradziłem sobie wymieniając kabel hdmi. Widać że po aktualizacji sprzęt potrzebuje lepszego kabla (wcześniejszy był cieńszy). Nie wspomnę już o problemach związanych z aplikacją kodi. Zastanawiam się nad powrotem do wcześniejszej wersji androida?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt