PREMIERA: Dwustronna komunikacja, wielka zaleta Apple TV i AirPlay

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Stosowanie certyfikowanych, oficjalnie zalecanych urządzeń to zawsze gwarancja idealnie spasowanego sprzętu wraz z oprogramowaniem. Świetnie ten geniusz czy kunszt widać w momencie strumieniowania (klonowania) obrazu z iPhona na przystawkę Apple TV. I nie chodzi tutaj wcale o praktyczne przygaszenie ekranu, przez co smartfon traci znikome wartości energii na baterii.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tą kapitalną funkcją jest dwustronna komunikacja. Dla przykładu w momencie streamingu z Androida na telewizor sygnału wideo za pośrednictwem aplikacji Mirroring360 Sender Basic zawsze wydajemy polecenia z telefonu na Apple TV. Nigdy w drugą stronę. Natomiast w momencie używania opcji AirPlay dostępnej w standardzie każdego iPhona z iOS możliwe staje się wręcz sterowanie aplikacją HBO GO z poziomu pilota przystawki. Magic, jakby to powiedział sam prezes Apple podczas jednej z wielu konferencji.

Bezpośrednio z Apple TV trzymając w ręku dedykowany pilot możemy nie tylko przewijać treści (dajmy na to serialu Wataha z niezwykle klimatycznymi widokami pięknych Bieszczad), ale i włączać lub wyłączać napisy oraz wersję językową lektora zupełnie tak jak z poziomu wbudowanego Netflixa czy oglądanego filmu ze sklepu iTunes Movies. Nawet jak zatrzymujemy na chwilę materiał pilotem to na ekranie iPhona robi się pauza (symbol trójkąta zmienia się wtedy dwie charakterystyczne pałeczki). Prawdziwa magia.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Dwustronna komunikacja, wielka zaleta Apple TV i AirPlay”

    • Kamil

      Niestety nie jak deweloper nie dostosował się do wytycznych API Apple TV (wtedy podczas klonowania obrazu nie wyświetla się wcale pasek postępu)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt