PREMIERA: Duży awans WRodzinie w sierpniowym My mobile RANKING

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (9 liczba głosów, wasza ocena: 2,67 na 6)
Loading...

WRodzinie to wirtualny operator będący bez wątpienia największą niespodzianką sierpniowego notowania najlepszych sieci na kartę w My mobile RANKING. Tylko tak należy rozumieć jego duży awans z odległej, bo dziesiątej pozycji na wysoką piątą lokatę. Taki stan rzeczy zawdzięcza on oczywiście wprowadzonemu innowacyjnemu No Limitowi za 30 PLN ważnemu aż 60 dni.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

To dwukrotnie lepsze warunki niż u konkurencyjnych sieci komórkowych. Tylko czekać aż kropla zacznie drążyć skałę i jego śladem pójdą masowo inni operatorzy. Co warto dodatkowo nadmienić, WRodzinie po doładowaniu jako jedyny oferuje aż 2 lata ważności konta, co jest wręcz niespotykanym zjawiskiem nigdzie indziej. Aż chciałoby się powiedzieć, w pełni zasłużony awans na piątą lokatę w zestawieniu.

Dużym przegranym po przeciwnym biegunie jest zaś Virgin Mobile, które wyłączyło ofertę Freemium. Z drugiej strony równie dobrze można powiedzieć, że teraz jest on normalnie płatny. I ot cała filozofia. Telekom przez to finalnie spadł z piątej na odległe jedenaste miejsce. Tak źle nie wiodło mu się chyba nigdy w My mobile RANKING. Więcej szczegółów dotyczących najnowszego notowania jak zawsze znajduje się poniżej.

(fot. WRodzinie/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii już dawno zaszły zmiany. A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN zdobywa aż trzy oczka, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak Fakt Mobile czy Lajt Mobile. Oczywiście trójka sieci komórkowych jest identyczna jak wcześniej. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się zdecydowanie bardziej postarać.

1. A2Mobile – 3 pkt. / 0,10 PLN za minutę

2. Fakt Mobile – 2 pkt. / 0,15 PLN za minutę

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,17 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Tutaj poprzednio mieliśmy drobne roszady. Znowu na pierwszym planie jest A2Mobile, który awansował na trzecie miejsce zdobywając jakże cenny punkt w tej podkategorii. W efekcie zarówno TuBiedronka jak i Lajt Mobile straciły oczko. Liczna grupa liderująca (niczym grupa pościgowa jak peleton w kolarstwie) jest zaś niezmienna na tle analogicznych danych sprzed miesiąca z wyjątkiem wypadnięcia Play.

1. Red Bull Mobile/Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

2. A2Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W tym segmencie najwięcej zyskał duet Play z Red Bull Mobile, o czym już wspominano na początku. Pakiet danych o wielkości 10 GB danych miesięcznie (łącznie 30 GB na wakacyjne miesiące lipiec, sierpień oraz wrzesień w przypadku słuchaczy akademickich) spokojnie wystarczy na swobodne surfowanie po internecie. Trzeba tylko ograniczyć korzystanie z zasobożernego streamingu filmów w jakości HD z YouTube czele. Ważne punkty w tej podkategorii stracili A2Mobile, NJU Mobile i Virgin Mobile.

1. Play (10 GB za darmo, 0,0032 PLN/1 MB)

1. Red Bull Mobile (10 GB za darmo, 0,0032 PLN/1 MB)

3. A2Mobile (rewelacyjny pakiet 15 GB za 9,90 PLN, 0,00064 PLN/1 MB, potem lejek transferu 512 kb/s)

Jakość sieci komórkowej

W tym miesiącu jako jedyny nieco mocy zyskał T-Mobile (około 0,5 Mb/s) mogący pochwalić się najlepszym, bo wciąż najszybszym średnim dostępem do mobilnego internetu. Niestety, ale zarówno Orange jak i Plus solidarnie zanotowały symboliczne, ale jednak zawsze spadki średnich transferów danych. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie www.speedtest.pl/…/ranking_mobilnych_dostawcow_internetu_w_polsce.

1. T-Mobile/Heyah/TuBiedronka – 3 pkt. / około 19,26 Mb/s

2. Orange/NJU Mobile – 2 pkt. / około 17,91 Mb/s

3. Plus/Plush – 1 pkt. / około 17,07 Mb/s

Ważność połączeń wychodzących

W tej podkategorii zmiana już była kolosalna. Całkiem sporych rozmiarów peleton operatorów (Virgin Mobile, Klucz Mobile, Fakt Mobile, Mobile Vikings, A2Mobile, Plush oraz Plus) wypadł z trzeciego miejsca. Wszystko za sprawą zastosowania sportowej zasady, która mówi o nadpisaniu następnej lokaty w dół (tak było z WRodzinie) w momencie zajmowania przez dwa różne podmioty (NJU Mobile i Lycamobile) tego samego miejsca.

1. NJU Mobile – 3 pkt. / wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej przedłuża konto

1. Lycamobile – 3 pkt. / wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej przedłuża konto

3. WRodzinie – 1 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 2 lata

Wartość dodana (VAS)

W tym miesiącu znowu w kwestii VAS postanowiono wyróżnić nie tylko Play z Red Bull Mobile, lecz również WRodzinie. Jak już to zostało nadmienione wyżej, operator ten zaoferował najlepszy cenowo No Limit, ponieważ jest on ważny dwa miesiące, a nie zwyczajowo jeden z nich w cenie standardowej 30 PLN. Ponadto ma dwuletnią ważność konta po każdym doładowaniu, co było chyba inspiracją przy tworzeniu najnowszej oferty. Inni śmiało mogą się uczyć od niego innowacyjności oraz kreatywności.

1. Play/Red Bull Mobile/WRodzinie – 3 pkt. / W Play i Red Bull Mobile jest ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), nie wolno zapominać o najnowszej promocji z 30 GB internetu w sam raz na wakacje, do tego dochodzą najnowsze promocje z No Limitem na połączenia na Ukrainę oraz dodanie lejka 1 Mb/s do jednej z ofert rodzinnych w Pre-paidzie, WRodznie z kolei oferuje No Limit za 30 PLN ważny 60 dni, a nie tylko miesiąc, ponadto po każdym doładowaniu można się cieszyć u niego 2 letnią ważnością konta

2. T-Mobile/Heyah/A2Mobile/Klucz Mobile/TuBiedronka/Plus – 2 pkt. / W T-Mobile mamy dostęp do najszybszego mobilnego internetu w Polsce, a ostatnio do atrakcyjnych warunków oglądania treści wideo z wielu popularnych serwisów VOD bez naliczania danych, w Heyah po zasileniu minimum 20 PLN także mamy No Limit w sieci do momentu aktywności konta, A2Mobile ma w garści No Limit na rynku na wszystko w cenie 19,90 PLN zawierający nielimitowane rozmowy (równiez na numery stacjonarne) oraz SMSy (z MMSami włącznie), do tego dochodzi pakiet 15 GB (po wykorzystaniu rekordowy lejek 512 kb/s) dodatkowo dostępny w formie pojedynczego produktu za 9,90 PLN, z kolei w Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN, co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, zaś bezpłatne rozmowy w sieci po doładowaniu 30 PLN są ważne 60 dni, co daje przelicznik w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie)

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / Lajt Mobile z kolei znowu zabłysnął nie tylko niezłym przelicznikiem 1 GB za 1 PLN w pakietach internetowych, ale i także całym szeregiem licznych promocji (ostatnio z darmowymi zeszytami) związanych z obniżeniem kosztów ofert pakietowych czy nawet całym szeregiem mniejszych akcji marketingowych typu dodawania okularów przeciwsłonecznych w nagrodę za zasilenie konta

Ogólna klasyfikacja

Sierpniowy My mobile RANKING przyniósł ciekawe roszady. Czterech operatorów dumnie mogło się pochwalić awansami, czyli WRodzinie i na zasadzie rykoszetu Mobile Vikings, Izzi Mobile czy Lajt Mobile. Bez zmian pozycji było aż jedenaście telekomów, a dokładniej mówiąc odpowiednio Play, Red Bull Mobile, a także mocne A2Mobile, NJU Mobile, Plus, Lajt Mobile, Orange, Fakt Mobile, Plush, W Naszej Rodzinie oraz FM Group Mobile. Spadki formy dotknęły zaś niestety pięć operatorów, do których zaliczają się T-Mobile, TuBiedronka, Heyah, Klucz Mobile i nadmieniony Virgin Mobile. Oby następne zestawienie przyniosło równie dużo emocji oraz było zaskakujące ze sporą liczbą niespodzianek.

My mobile RANKING (08/2018) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. Play 9 pkt. (0, 3, 3, 0, 0, 3)  
  Red Bull Mobile 9 pkt. (0, 3, 3, 0, 0, 3)  
3. A2Mobile 8 pkt. (3, 2, 1, 0, 0, 2)  
4. NJU Mobile 8 pkt. (0, 3, 0, 2, 3, 0)  
5. WRodzinie 6 pkt. (0, 2, 0, 0, 1, 3)
6. T-Mobile 5 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 2)
  TuBiedronka 5 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 2)
  Heyah 5 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 2)
  Klucz Mobile 5 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 2)
10. Plus 3 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 2)  
11. Virgin Mobile 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
  Mobile Vikings 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
  Izzi Mobile 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
  Lycamobile 3 pkt. (0, 0, 0, 0, 3, 0)
15. Lajt Mobile 2 pkt. (1, 0, 0, 0, 0, 1)  
16. Orange 2 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 0)  
  Fakt Mobile 2 pkt. (2, 0, 0, 0, 0, 0)  
18. Plush 1 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 0)  
19. W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)  
  FM Group Mobile 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

77 komentarzy do “PREMIERA: Duży awans WRodzinie w sierpniowym My mobile RANKING”

 1. marco Odpowiedz

  Co do oferty „wRodzinie” no limit za 30 zł na 60 dni to jeszcze warto doprecyzować że w jego ramach mamy no limit rozmowy na komórki i stacjonarki no limit sms (bez MMS!) oraz 10 Gb internetu co może niektórym nie wystarczyć. Poza tym oferta bardzo ciekawa i innowacyjna.
  Natomiast co do zmian w Virgine Mobile to dla niektórych ciekawym nowym pakietem może okazać się oferta „mini 9” za 9 zł w skład której dostaniemy 300 minut, 300 sms i 1 Gb ważne 30 dni. Oczywiście nie jest to pełny no limit ale z moich obserwacji niektórym w zupełności wystarczy a więc nie ma co przepłacać.

  • szotyi

   No i właśnie to wada w rodzinie . Brak taniego internetu . 1 GB za 9 zł. Ponadto jak uzyjesz w jednym miesiacu 10 GB to zostajesz z lejkiem 512 .

  • szotyi

   Nawet play ma pakiet dodatkowy 2 GB za 9 zł a odnowienie da 3 GB . w rodzinie za 1 GB ale nie wiem czy mozna go połaczyc mając aktywny pakiet za 30zł na 60 dni.

  • maniuuura090

   Dla mnie w sam raz 2 karte wrzucę z innej sieci i bd git 😀 neta nabije sobie z oferty fakt mobile i praktycznie no limit za 10 zł . Dzięki wielkie 🙂

 2. szotyi Odpowiedz

  Ależ jasne że ściema . wrodzinie powinno byc nad a2 mobile. Znowu play i red bull darmowe 10 GB policzone po cenie- to masz gratis do doładowania w red bull albo w darmowym pakiecie wiec to nie kosztuje . Tak samo jest w plushu. . Nie mozna liczyć ceny darmowego pakietu bo zero na zero sie nie dzieli. To do poprawki. Lajt powinieni byc wyżzej . A plush z 20 GB internetu ,w tym 10 GB na YT za 25 zł dalej nisko .

  • szotyi

   Przecież to już praktycznie play . Nowy regulamin od września.

  • szotyi

   Nie , poczatek budowania atrakcyjnej bazy do pierwokupu przez play.

  • XD

   Koniec XD to jest twoich genialnych wypowiedzi. Jak dla mnie wprowadzili 2 atrakcyjne pakiety. A dużo za darmo nigdzie nie dają zawsze są kruczki

 3. Maks Odpowiedz

  Jaki najtańszy pakiet możecie polecić dla dziecka? Żeby było 1-2 GB internetu i 30 minut na rozmowy.

  • SteveJobs

   nie wiem czy za 4zł w sieci Virgin nie będzie dla Ciebie za drogo

 4. SteveJobs Odpowiedz

  @SZOTYI i Kamil nie pitolcie, nie siejcie fermentu.
  Nowe zmiany przyniosą VM same korzyści.
  Najlepszy pakiet do 10zł i do 4zł na rynku.
  Niezadowolonym lepiej czas pójść do roboty a nie narzekać że coś co było za FREE teraz musi kosztować, sam miałem z 10 takich kart z tą taryfą i jestem zadowolony że wspieram Virgin Mobile Polska 3 złotymi.

  • szotyi

   Przeciez ja pisze ze pakiety virgin sa ok. Ale w innym wpisie .

  • Kamil

   Przywolany do tablicy, nie mow że nie widzisz rowni pochylej w Virgin Mobile?

  • szotyi

   Jaka równia pochyła? Pakiet freemium dostosowany do rynku bo wszystko drożeje a operator musi zarabiać . Lepszy pakiet za 9 zł a wcześniej za 9 zł nie dostałes tyle.. Dodanie dla tych co chca spróbować no limitu multipakietu na 7 dni (tmobile ma na 5 dni ,play ma na 7 dni) , niższa cena pakietu no limit . Do kazdego można kupic tani internet 1 zł=1GB i nie blokujesz kasy .Wprowadzenie taniej oferty multisim abonament. Faktycznie równia pochyła. Ty naprawdę kończyłes te studia czy tylko zacząłeś?

  • szotyi

   Czy ty nie rozumiesz czy udajesz głuoiego? Polecasz mi tekst o MNP za 2 q18 kiedy było freemium. to że 1000 kart odeszło nie ma znaczenia.na 400 000. Nie raz pokazałes że boisz sie prawdy kasując komentarze. Ale wiem ze Toruń to patologia i alternatywne myslenia i rozumiem dlaczego sie oburzasz, bo nie rozumiesz.

  • Piotr

   Nie rżnij takiego bogola w internecie. Dla mnie możesz pracować do setki, będziesz zdrowszy. He, he.

 5. SteveJobs Odpowiedz

  @SZOTYI -odniosłem się do fermentu jaki jest pisanie że się sprzedali jakiemuś tam Playowi.
  Play ma prawo pierwokupu, nie dziwne bo VM działa na ich infrastrukturze. Mam nadzieje że Virgin Mobile nie skończy jak GaduAir (swego czasu najlepsza i nawet do tej pory była/jest to najbardziej innowacyjna sieć)

  • szotyi

   Zauważ że virgin wprost komunikowało że jest na sprzedaż do 2020 i ma umowę z play o prawie pierwokupu . Także to nie jest ferment .Ja nie psałem ze sie sprzedali . Prawdopodobnie Virgin zastapi markę fakt lub bedzie równolegle działała.Nie jest też tak że play ma preferencje bo virgin działa na jego sieci . To Virgin decyduje komu da to prawo.

  • Kamil

   Wystartowali z pompą, potem już było tylko gorzej 😐

  • szotyi

   Kamil tego nie zauważa bo to było kiedyś, więc nie istnieje bo nie pasuje do tezy a my mobile od dziesieciu lat jest startupem . Wy nic nie wiecie…

 6. marco Odpowiedz

  Orange na kartę udostępnia „połączenia oczekujące” ale niestety jeszcze nie wszystkim. Właśnie dziś na jednym z numerów ją odkryłem. Nie ukrywam że mnie to zaskoczyło ale dla pewności sprawdziłem i wszystko działa. Co ciekawe na innym numerze na kartę już nie działa. Ciekawe od czego to zależy? Czyżby od modelu telefonu? Usługa jest dostępna na telefonie samsung s7 gdzie od dawna mam również aktywną usługę VoLTE (taryfa Yes). natomiast na drugim telefonie samsung s3 (taryfa Free) niestety usługa nie działa.
  Usługa działa w taki sposób że w czasie prowadzonej rozmowy w słuchawce jest krótki sygnał a na wyświetlaczu mam dwie propozycje czyli zawiesić połączenie obecne albo zakończyć obecną rozmowę i przejść do następnej.

 7. adiko Odpowiedz

  DIL prawdopodobnie znika z końcem tego miesiąca, będzie zamiast tego płatna wersja za 40 zł z tym że w każdej technologii, a nie tylko LTE z limitem 100 GB i lejkiem 1 Mb.I
  Info było na FB ale skasowali tego posta, jednakże screnny ktoś zrobił z tego zanim to usunęli.

  • Kamil

   Koniec Eldorado w Red Bull Mobile! Byl już o tym felieton w My mobile 😐

  • Kamil

   Adiko, ależ to będzie smutny dzień w historii polskiej telekomunikacji!

   Kompletnie nie wiem na co mam zmienić w takiej sytuacji numer w Red Bull Mobile, trzeba będzie poszukać maksymalnie zbliżonej oferty z dużym internetem po doładowaniu 50 PLN ważnym możliwie najdłużej 😐

  • adiko

   Play ma jeszcze starsze ofertą na neta za 45 zł tzw PINK gdzie, tylko że takich starterów już nie kupimy, tylko z drugiej ręki można je zdobyć, ta taryfa nie dość że odrobinę tańsza to jeszcze lejek ma 2 Mb a nie 1 Mb po 100 GB.
   Zamiennika na DIL-a nie ma i raczej nie będzie, to i tak cud że tak długo to działa.
   Jak wejdzie ten płatny pakiet to skarbonkę się rozładuje, a potem się zastanowi co dalej.

 8. szotyi Odpowiedz

  Play gdy zlikwiduje DIL to świat Kamila sie zawali. Przez te lata tak chwalił a tu taka niespodzianka. Coś czuje że w najnowszym kontenerze rankingowym red bull zrobi bul bul. ha ha ha

 9. marco Odpowiedz

  Kamilu polecam przenieść numer do Orange Free na kartę. Tutaj po każdym doładowaniu będziesz miał sporą paczkę internetu i świetny pakiet no limit za 25 zł gdzie na start masz 15 Gb internetu (co miesiąc będzie go więcej o 1 Gb). Po zasileniu za 25 zł masz 15 Gb co łącznie z pakietem daje 30 Gb na start. Dodatkowo za przeniesienie numeru jest 2 Gb internetu ale co najistotniejsze jest ważne rok. Ten termin przydaje się do tego gdyż na początku wszystkie bonusy za doładowanie tutaj się zapisują. I tak np. ładujesz za 25 zł i od razu bonus za doładowanie za 25 zł 15 Gb ma ważność rok a nie miesiąc. A więc warto zasilić 2 razy za 25 zł i mieć 30 Gb niż np za 50 zł i mieć 25 Gb ważne na 3 miesiące. ot taka tajemnica poliszynela. Poza tym sieć działa świetnie a na niektórych telefonach działa VoLTE i funkcja połączeń oczekujących. Niestety o wielu tych rzeczach nie wiedzą na infolinii Orange.

  • Kamil

   To sa ludzie z lapanki bez pasji do mobile po miesięcznym szkoleniu w OCS. To dlatego tak jest 😐

 10. SteveJobs Odpowiedz

  w 80-90% do Orange i innych sieci na infolinię/saluny idą ludzie którzy chcą odbębnić robotę i nic więcej.
  Wracając do tematu to fajnie jakby operatorzy wprowadzili zwroty środków lub jakieś profity gdy chce się przenieść do nich numer na którym ma się dużo pieniędzy, wtedy migracja byłaby o wiele większa. Oczywiście dodać też ograniczenie w postaci jednego numeru na rok czy może rzadziej żeby nie wykorzystywać opów. O rankingu już się nie wypowiadam bo i tak nic to nie zmieni:-/

  • Piotr

   Przecież ty jesteś bogaty. Będzie ciebie stać na utratę środków przy przenoszeniu numeru. Masz rację, najlepiej się nie wypowiadaj już więcej.

 11. Czekacz Odpowiedz

  No ciekawie wygląda ten nowy pakiet, akurat nie dla mnie bo korzystam z mms i potrzebuje więcej internetu dlatego zostaję przy a2mobile, ale jak ktoś głównie dzwoni i pisze to oferta super.

  • Kamil

   Po upadku Red Bull Mobile przechodze do WRodzinie 😂😂😂

 12. marco Odpowiedz

  A tymczasem pojawiła się nowa sieć komórkowa NAU Mobile (nie NJU) czyli telefonia dla oświaty. Niestety nie udało mi się ustalić na jakiej sieci działa ale jak na razie oferta tylko na abonament. Wszystkie szczegóły na stronie naumobile.pl
  Tak dla przykładu za 16,60 zł mamy no limit rozmowy,sms i 3 Gb internetu a za 24,50 to już nie tylko rozmowy i sms-y ale również mms-y i 20 Gb internetu.

  • Derick

   Siec Plus i haczyki – podane kwoty sa po rabacie, efaktura i zgoda marketingowa, po 10pln kazdy, wiec szukaja glupich. 😀

  • Kamil

   Za 9,90 PLN mialbym net no limit, ale brakowac mi bedzie stanu darmowego. Moze doloze te 5 PLN i za 15 PLN w WRodzinie otrzymam nielimitowane wszystko z rozmowami czy SMSami + 10 GB…

  • szotyi

   To już lepiej w a2mobile. Dostaje sie więcej niż 10 GB . NA MIESIAC a nie jak w rodzinie na DWA miesiace.

  • szotyi

   No no Kamil wczytał protokół geo. Ale w tym toruniu tak maja że działaja na protkołach. Po prostu źle zaprogramowani.

   W a2 zwolni tylko że pociągniesz miesiecznie więcej . Jęsli wrodzinie zużyjesz w pierwszym miesiącu 10 GB to w drugim internetu nie ma . W a2mobile możesz używać sobie ponad 15 GB . Lejek 3Mbps jest po 5 GB . Po 10 GB jest 1Mbps a po 15 Gb 512 i za to 9,90 . Na dwa miesiące to 19,80 i szybko . A wrodzinie lejek 32kbps.

  • Nikttaki

   To trolling? Prowadzisz mega super ranking a nie wiesz podstaw?

  • Geo

   A2M nie ma HDV i nie moze miec,
   (sprawdz kodeki + monitor sieci)

 13. rafi Odpowiedz

  witam mam pytanie gdzie najlepiej być na karte w a2mobile virgin mobile czy w red bull mobile na karte

 14. von Odpowiedz

  teraz jeszcze dodatkowo jest oferta do odwołania 20 gb na 90 dni to w sumie FAKT mobile za przeniesienie numeru daje 70 gb + 500 zł

  • szotyi

   No wiemy. Zwyciezca w rodzinie bo Kailek sie zainteresował i twierdzi że wrodzinie jest lepszy od a2mobile. A plush dalej na koncu. No ale przeciez liczy sie cena jednostkowa bo trzeba sie frajerowac jak nam wizjoner startup od 10 lat przedstawia .

  • Kamil

   Powiem tak, zdziwisz sie i to bardzo podobnie jak ja po wstępnej symulacji 🙂

 15. SteveJobs Odpowiedz

  @SZOTYI 29 i po co tak negatywnie pisać?
  Traktuj tą stronę jako blog Kamila a wszystko będzie wtedy jaśniejsze.
  Kamila grabki i piaskownica więc…On pisze co chce i kiedy chce i jak chce…też mi się to nie podoba ale trzeba to uszanować.

  • Kamil

   Rozrywka też jest ważna, a to że nie włączam komputera wcale (z wyjątkiem kreatywnych celów związanych z rozwojem My mobile), pozostaje tylko mobile gaming 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt